Три важливих помічника на кухні

КЛАСНІ ПОМІЧНИКИ! /

Якщо приготування їжі не є вашим хобі або постійною роботою, значить час витрачений на це заняття можна було б провести з більшою користю для себе. Для того, щоб готувати швидше, різноманітніше і зручніше — використовуються спеціальні кухонні прилади. Деякі з них вже стали обов'язковим елементом на кухні для багатьох, інші тільки набирають популярність.

Блендер: швидке подрібнення

Ви можете підібрати блендер в ALLO такого типу:

► занурювальний;

► стаціонарний.

Занурювальний блендер потрібно тримати в руках, але він більш універсальний і підходить для використання в будь-якому посуді. Стаціонарний дозволяє подрібнювати велике число інгредієнтів за один підхід, він, як правило, більш потужний. Окремо виділяється підтип занурювального блендера, в комплекті якого присутні:

► насадка-ніж в окремій ємності;

► додаткові насадки для ємності;

► мірний стакан;

► леза-терки;

► вінчик;

► мірний стакан і т. д.

Такий комплект вже не має недоліків занурювальних блендерів, з його допомогою можна подрібнювати горіхи, тверді овочі, м'ясо і т. д.

Мультиварка: приготування без додаткового посуду

Мультиварка здатна замінити собою відразу кілька типів посуду. У ній можна:

►смажити;

►тушкувати;

►варити;

►готувати на пару;

►запікати;

►робити йогурт;

►готувати піцу;

►томити т. д.

Складається такий пристрій з: корпусу, нагрівального елементу, ємності і панелі управління. Досить нарізати інгредієнти, занурити їх в ємність і вибрати потрібну програму приготування страви. Деякі моделі підтримують віддалене управління зі смартфона, що робить процес приготування ще зручніше.

Кавоварка: смачна кава і мінімум зусиль

На ринку представлена велика різноманітність кавоварок. Серед найбільш популярних моделі гейзерного, капсульного, крапельного і ріжкового типів.

Залежно від ваших потреб і переваг, можна підібрати оптимальний варіант за вартістю і функціями. З кавоваркою вдасться зробити як класичну каву, так і латте, капучино. Цей пристрій автоматизує процес, а за допомогою налаштувань легко підібрати потрібну міцність і температуру напою.


Коментарі:
Більше новин по темі: