Принтер не вмикається: що робити та як вирішити проблему?

Навіть найпросунутіші та брендові принтери рано чи пізно виходять з ладу. Тому кваліфіковані майстри «Київ ІТ Сервіс» завжди готові допомогти. На головній сторінці сайту https://kiev-itservice.com.ua/ua/ можна швидко оформити онлайн-заявку або викликати майстра*.

Чому не вмикається принтер: зовнішні фактори та їх усунення

Техніка перестає працювати, коли щось іде не так. Пристрої, що нерідко друкують, не запускаються через:

відсутності електрики;
ушкодження кабелю;
проблем з вилкою чи розеткою.

Все це можна виправити. Користувачеві достатньо лише перевірити, чи надходить електроенергія в будинок/офіс. Не зайвим буде оглянути цілісність:

інтерфейсного кабелю;
розетки;
роз'єм USB;
вилки.

Неякісні або пошкоджені дроти/роз'єми краще замінити. Також можна спробувати використовувати короткий USB-кабель замість довгого, що збільшить швидкодію МФУ. Також варто запустити оргтехніку з іншим системним блоком. Якщо лазерний принтер не вмикається і після цього, доведеться приступити до плану Б.

Коли проблема не на поверхні

Причинами несправності можуть бути більш серйозні поломки. Найчастіше техніка зупиняється через виходу з ладу:

плати керування (тобто форматера);
внутрішнього блоку живлення;
розхідника.

Багато недорогих принтерів немає захисту USB. Контакти безпосередньо з'єднуються з шинами процесора та горять насамперед. У дорогих пристроях завжди спрацьовує схема захисту, тому зв'язки відновлюються простим перепаюванням мікросхеми.

У разі сильного фізичного впливу область роз'єму сусідні контакти замикаються. Як наслідок, ушкоджується контролер USB, що знаходиться у процесорі. Вердикт один – заміна плати управління. Але без спеціальних навичок та інструментів полагодити лазерний принтер не вдасться. Тому його краще довірити сервіс-інженерам компанії Київ ІТ Сервіс, які вже 20 років займаються цим.

Шукайте тут

Іноді причина того, чому не вмикається принтер Canon, Epson або HP є кнопка включення. Як наслідок вона просто замінюється. У той самий час не останню роль і програмне забезпечення лазерного принтера. Через віруси або інші фактори драйвера часто злітають. Завантажити рідне ПЗ найкраще з офіційного сайту виробника. Однак не всі версії працюють як слід. Наприклад, для принтерів НР підходить PCL5, оскільки PCL6 блокує деякі функції пристрою.

Як видно, не потрібно одразу ставити хрест на техніці. Досить з'ясувати причину поломки та спробувати її усунути. Якщо не вдасться вирішити проблему самостійно, завжди є сервісний центр «Київ ІТ Сервіс».

* пресреліз


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації