Острицька ОТГ підтримала ініціативу депутата обласної ради Гостюка про передачу газових мереж в користування газопостачальній компанії на платній основі (ВІДЕО)

ПРОЦЕС ПІШОВ! /

Як депутат Чернівецької обласної ради був присутній за зустрічі з депутати, членами виконкому, активістами Острицької громади. Відтак ще одна громада, Острицька ОТГ Чернівецької області, підтримала мою ініціативу про передачу газових мереж в користування газопостачальній компанії на платній основі.

Замість безоплатного «передання на баланс» буде строкове ПЛАТНЕ користування - оренда, - написав на своїй сторінці у Фейсбук депутат Чернівецької обласної ради Василь Гостюк.

За його словами, це частково компенсує несправедливість оплати мешканцями громади за транспортування газу, запровадженого державою в цьому, такому дивному на різні події, році.

Попереду сесія ОТГ і прийняття відповідного рішення про проведення інвентаризації і грошової оцінки наявних газових мереж.

Таким чином, замість «традиційного» для газових олігархів безоплатного користування мережами, побудованими за кошти мешканців громад, об’єднані громади отримають додаткові грошові надходження та зможуть направити їх на підтримку мешканців громади, яки цього найбільш потребують!

Моя пропозиція: гроші і повноваження громадам, - додав Василь Гостюк.


Більше новин по темі:
Коментарі: