Новий технологічний погляд на екскурсійне дозвілля. Мобільний додаток WalQlike завітав у Чернівці

НОУ-ХАУ /

Мабуть, чи не кожен погодиться з тим, що наш час — це епоха технологічного вибуху. Діджиталізація більшості моментів життя інколи дуже допомагає, але іншим разом - ставить перед незрозумілим вибором. Як наприклад, у випадку подорожей. Як поєднати технології та дослідження нового міста, не втративши при цьому найголовнішого — живі емоції та враження?

Новий український стартап WalQlike поставив собі за мету створити такі умови для мандрівників Україною, щоб подорожувати було максимально просто, інформативно і цікаво. Проект швидко розширює кордони й нещодавно завітав до міста Чернівці.

Почати користуватися смарт-гідом WalQlike дуже просто. Спершу безкоштовно завантажуєте додаток на Google Play або App Store, вибираєте ваше місто та тематику квест-гри. Натискаючи кнопку «старт», ви розпочинаєте свою інтерактивну подорож містом від однієї локації з загадкою до іншої. Упродовж такої прогулянки маєте змогу детальніше ознайомитися з місцем через коротке історичне резюме, дізнатися про локальні родзинки в рубриці «цікаво», зробити круте селфі й поділитися ним із друзями прямо через додаток.

Маршрути в додатку відрізняються від класичних екскурсійних стежок, тому така туристична гра зацікавить як гостей міста, так і його постійних мешканців, які шукають нові емоції. Також приваблює широкий вибір тематики квест-екскурсій. Ви маєте можливість обрати ту гру, яка найкраще личить вашому стилю подорожі, настрою, компанії тощо. Прогулятися вздовж романтичних місцин, де загадують бажання, чи відчути пригодницький запал у пошуках втрачених скарбів, поринути в глибоку історію з головою чи невигадливо роздивитися місцеві фонтанчики. Вибір лише за вами.

Автором квест-екскурсій у Чернівцях була місцевий гід Людмила Рогова. Яким буде перше враження про місто, таким воно назавжди закарбується в вашому серці. Тому в Чернівецьких квестах на вас чекають приємні несподіванки, казуси та історичні секрети: від кумедних пам’ятників до таємниць єврейського спадку.

Подорожувати Україною разом із WalQlike стає дедалі простіше, адже додаток вже доступний у таких містах: Київ, Львів, Кам’янець-Подільський, Чернігів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Одеса, Дніпро та Чернівці. Зовсім скоро анонсовано відкриття нестандартних маршрутів й у Харкові. Підписуйтесь на соціальні мережі проекту в Facebook та Instagram, щоб бути на хвилі смарт-подорожей!

Культурна ініціатива реалізується за підтримки Українського культурного фонду з метою заохочувати подорожувати Україною та відкривати її туристичний потенціал.


Коментарі:
Більше новин по темі: