Неймовірно! Вихід iPhone SE 2 зменшив попит на XR*

А ВИ ЧУЛИ? /

У зв'язку з виходом довгоочікуваної новинки від корпорації Apple попит на популярну модель iPhone XR знизився. Експерти повідомляють, що темп продажу XR зменшився на 30% після випуску iPhone SE 2. Вони вважають, що причиною цього є наступні переваги нової моделі:

збільшена швидкість роботи;

компактні розміри;

нижча ціна.

Новинка є більш продуктивною, вона працює на сучасному фірмовому процесорі A13 Bionic. Що стосується моделі XR, то в ній за продуктивність відповідає чіп A12.

Ключові відмінності iPhone SE 2 і XR

Моделі мають різний дизайн. Смартфон 2020 року виглядає як представник минулого десятиліття, він має дисплей з широкими рамками, які займають значну частину поверхні. XR, незважаючи на те, що це старіша модель, має більш сучасний дизайн, рамки тут вужчі. Що стосується форми корпусів, то вона ідентична, має заокруглені краї, передня і задня поверхні зроблені зі скла.

Айфон нового покоління тонший за XR на міліметр, це пояснюється тим, що у нього акумулятор меншої ємності. SE 2020 майже на 50 грамів легший за свого попередника. Нова модель має три основних кольорових рішення: червоне, чорне та біле, а XR поставляється також у синьому, кораловому і жовтому відтінках. Новинка має компактний 4,7-дюймовий екран з розширенням 1334х750 пікселів, а у XR він 6,1-дюймовий з розширенням 1792х828, обидві моделі підтримують технологію True Tone.

Ще одна суттєва відмінність — процесори різних поколінь. В iPhone SE 2 це A13 Bionic, а у XR — A12, обидва чіпа мають шість ядер, але у першого вища частота роботи і швидкість обробки даних. Процесор A13 використовується також у всіх версіях iPhone 11.

Як купити iPhone SE 2 в Україні?

На сьогоднішній день відкрито попереднє замовлення нового флагмана, деякі відомі інтернет-магазини вже надають таку можливість. Однією з переваг новинки є її ціна: вона найнижча серед усіх моделей актуальних серій, що спричинило збільшення попиту на iPhone SE 2. Корпорація Apple посилила виробництво нових моделей, щоб задовольнити попит.

*На правах PR


Більше новин по темі:
Коментарі: