На Буковині за минулий рік значно збільшилася кількість електромобілів

Майбутнє за електромобілями — це очевидно і неминуче. На дорогах стає дедалі більше легкових електрокарів. Вони є альтернативою автівок з двигунами внутрішнього згорання. Завдяки своїй екологічності вони не мають шкідливих вихлопних газів, які погано впливають на природу та навколишнє середовище. І це є однією з основних причин їх популярності, повідомляє регіональний сервісний центр ГСЦ МВС.

На Буковині тенденцію значного збільшення кількості легкових електрокарів можна простежити зі статистики за минулі 2 роки.

За 2022 рік сервісними центрами МВС в Чернівецькій області зареєстровано 1062 електрокари. Це майже в 4 рази більше порівняно з попереднім роком. За 2021 рік ця цифра становила 287.” - розповідає т.в.о. начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області Сергій Сушинський.

Прорив індустрії легкових електрокарів стався кілька років тому і не сповільнюється. Світові гіганти, які виробляють машини на бензиновому та дизельному двигунах, починають розробляти нові екологічні автівки. Можливо, на наших дорогах скоро будемо бачити більшість машин, які працюють саме на електродвигунах.

Сергій Сушинський нагадує, що шанувальники електрокарів в Україні за бажанням можуть закріплювати при реєстрації авто «зелені» номерні знаки. Вони засвідчують повну екологічність автівки. Ці номерні знаки містять літери латинського алфавіту та цифри.

Перевірити наявність номерних знаків у сервісних центрах по всіх областях можна онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації