На Буковині у Глиниці дорожники почали встановлювати через Прут переправу від Норвегії

На Буковині стартував монтаж першого переданого Норвегією тимчасового мосту. Переправа від норвезьких партнерів допоможе поліпшити автомобільне сполучення між Україною та Румунією у Чернівецькій області.

Тимчасовий міст влаштуємо у селі Глиниця на дорозі Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під'їздом до пункту пропуску «Вадул-Сірет». Це переправа типу acrow/bailey, яка підходять для пересування важких транспортних засобів

Як повідомляє у Фейсбук Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, наявний міст на дорозі Т-26-07 визнаний аварійним. Наприкінці 2021 року переправу демонтували. Через повномасштабне вторгнення рф на територію України – ремонт споруди було призупинено.

З металевих конструкцій фахівці скомбінують 120-метрову переправу. Сьогодні розпочато підготовчі роботи з влаштування підходів до тимчасового мосту.

“Плануємо швидко змонтувати міст, аби покращити транспортне сполучення між населеними пунктами області, і забезпечити ще один транспортний коридор до кордону з ЄС, допоки триватимуть ремонтно-будівельні роботи на основному мості через річку Прут. Одночасно коригуємо проєктно-кошторисну документацію для капітального ремонту основного моста через річку Прут, аби відновити ремонтно-будівельні роботи”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Норвегія передала Агентству відновлення 10 тимчасових мостових конструкції. Перша партія прибула в Україну 11 січня. Після того, як вітчизняні фахівці вивчили тонкощі монтажу конструкцій, Агентство відновлення розподілило мости на ділянки державних доріг, де терміново потрібно поліпшити проїзд.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації