Літня гума Dunlop*

Літні шини компанії Dunlop – затребуваний продукт серед власників автомобілів. В першу чергу це пов'язано з якістю, яку надає виробник, незалежно від виду гуми і варіантів дорожнього покриття, для яких вона використовується. Інтернет-магазин шин Tireshop пропонує повний асортимент продукції цього бренду на сайті https://tireshop.ua/shini/letnie/dunlop .

Їздові характеристики транспортного засобу і рівень комфорту залежать від автошин. Це стосується як легкових, так і вантажних автомобілів. Через інтернет-магазин гуми Tireshop можна підібрати правильні покришки за доступною ціною з доставкою по Києву або в будь-яке інше місто України.

Про компанію Dunlop

Компанія заснована ще в 19 столітті. За час існування вона змогла обзавестися власними технологічними рішеннями і секретами виробництва автогуми.

Зараз продукція англійського бренду виробляється з інноваційної та запатентованої методики. Відмінною рисою даної марки є яскраво виражений спортивний характер малюнка протектора. Завдяки особливій формулі гуми її гучність значно нижче, ніж у конкурентів.

Для преміум сегменту застосовують технологію RunFlat. Вона дозволяє проїхати на проколеної шині ще близько 80 кілометрів. Завдяки посиленим бічним стінкам коліс досягається краща керованість при маневрах і стійкість на високій швидкості.

Незважаючи на те, що бренд від початку виступав англійським, зараз права на нього належать не менш іменитої корпорації Goodyear. Завдяки цьому в останні роки компанія застосовує у виробництві не тільки власні технології, а й користується розробками американських інженерів.

Залежно від розміру і моделі більшість продукції виробляється в трьох країнах:

  • Польща;
  • Німеччина;
  • Японія.

Компанія випускає великий асортимент автопокришок. Але є деякі моделі, які найбільш популярні серед автолюбителів.

Dunlop SP Sport FM800

У виробництві даної моделі використовується м'яка гума. Це допомагає впевнено тримати автомобіль як на сухому асфальті, так і в мокру погоду. Автошини цієї серії мають високу якість, але при цьому ціни на комплект встановлені на відносно невисокому рівні.

Основне середовище експлуатації – міські дороги. Оптимальні характеристики гуми проявляються при швидкості 70-80 км/год. На трасі при більш високих швидкостях зростає гучність і витрата палива. Для ґрунтовки ці автошини не підходять. Через дрібний протектора у них набивається пил і бруд, що значно погіршує їздові якості автомобіля.

Dunlop SP TOURING R1

Ця авторезина прекрасно підійде для заміських поїздок. Модель стійка до перегрівання і розрахована на швидкість до 190 км/год. Ці колеса допомагають знизити витрату палива. Вони добре відчуваються в дощову погоду, а також володіють чіпким зчепленням з сухим асфальтом.

Дані автошини безшумні навіть на високій швидкості і забезпечують хорошу маневреність і комфорт. Перевагою Dunlop SP TOURING R1 є їх бюджетна ціна.

Dunlop Direzza DZ101

Цей модельний ряд призначений для водіїв, що віддають перевагу швидкій їзді. Покришки чудово себе ведуть на швидкості 120-150 км/год. Завдяки збільшеній плямі контакту забезпечується надійне зчеплення з дорогою і зменшується гальмівний шлях.

Оригінальний малюнок протектора робить шини безшумними і допомагає справлятися з відведенням води навіть в сильну зливу.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: