Акумуляторні батареї на 60 ампер – універсальний помічник для авто*

Робота будь-якого транспортного засобу неможлива без використання акумулятора. Він є основою подачі електрики, гарантуючи запуск двигуна і подальшої роботи всіх електронних приладів і елементів. Деякі недооцінюють важливість батареї, коли самі не стикаються з проблемою, коли авто не вдається в черговий момент запустити через відсутність заряду.

Кожна батарея складається з шести відсіків, де є свинцеві пластини. Вони залиті електролітом. Кожен блок дає 2,1 В, але якщо їх об'єднати на виході виходить 12,7 В. Вибираючи акумулятор 60 ампер потрібно враховувати додаткові чинники і моменти. Краще за все керуватися рекомендаціями виробника авто, а додаткову допомогу нададуть консультанти магазину «Oiler».

oiler.ua

Параметри вибору батареї

Показники сили струму з ємністю – це хоч і ключові параметри вибору, але не найважливіші. Необхідно звернути увагу на кілька інших характерних особливостей:

  1. Полярність. Неправильна полярність призведе до того, що його не вдасться підключити відповідно до вимог. Є пряма і зворотна полярність, відповідно потрібно враховувати марку і модель авто, щоб зробити правильний вибір;
  2. Габарити. Не можна купувати батарею, розміри якої більше, ніж посадочне місце в автомобілі. Єдиного стандарту не існує, тому потрібно візуально застосовувати розміри і здійснювати покупку;
  3. Метод фіксації. Зазвичай фіксація здійснюється металевими скобами і болтами, але в різних виробників різні методики.

Перш ніж забирати акумуляторну батарею рекомендується виконати перевірку параметрів. Для цього використовується вольтметр і навантажувальна вилка. Початкові показники виміру повинні бути 12,5 В. Після цього використовується навантажувальна вилка, щоб піддати батарею глибокому заряду. Після роботи протягом декількох секунд сила струму повинна бути в діапазоні 10,5-11 В.

Де купити акумулятор?

oiler.ua

Інтернет-магазин «Oiler» є ключовим помічником для водіїв. Тут є великий асортимент акумуляторів для різних автомобілів, моторних човнів і мотоциклів. Використовуючи систему фільтрів, вдасться вказати критерії відбору і знайти оптимальне рішення. До того ж є фірмові станції технічного обслуговування. Там майстри можуть не просто підібрати батарею до авто, а й додатково виконати установку з урахуванням вимог виробника. На всі запчастини надається офіційна гарантія від виробника.

* На правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: