5 нових продуктів від Apple, які можуть з’явитися в 2021 році

ТЕХНОЛОГІЇ ДИВУЮТЬ /

2020 рік не був для планети вдалим, однак компанія Apple продовжувала поставляти найсучасніші продукти клієнтам, у яких раптово з'явилося більше вільного часу вдома. До списку нових виробів, які допомогли зменшити нудьгу від ізоляції, увійшли п'ять телефонів iPhone, три ПК Mac і навіть два годинники Apple Watch. А в 2021 році, схоже, буде те ж саме. Отже, на які великі релізи ми можемо очікувати протягом найближчих 12 місяців? Ось п'ять найважливіших.

iPhone 13

Ходили чутки, що iPhone 13 може бути без порту через можливість використання бездротової зарядки Magsafe. Хоча концепція віддаленої зарядки не нова, свіжа модель може також полегшити бездротову передачу даних і свідчити про перманентну відмову від світу кабелів.

iPhone 13 також, імовірно, матиме значні оновлення дисплея, камери й акумулятора. Для більшого ефекту, Face ID відіграватиме важливішу роль, аніж її попередник, система TrueDepth. Камера може поставлятися зі складеним об'єктивом із значно покращеним оптичним зумом, у той час, як Apple натякнула на плани використання модему Qualcomm X60 5G у майбутніх iPhone, що забезпечить набагато ефективнішу роботу.

Новий iPhone буде мати такі ж розміри, що й iPhone 12, від 5,4 до 6,7 дюймів, а також однакову ціну через жорстку цінову політику Apple. 13 може бути невдалим числом для деяких людей, але Apple сподівається, що їх найновіша версія поб'є рекорди продажів iPhone.

Air Tags

Однією з головних переваг технологій є їх здатність захищати нас. Ми можемо встановити тимчасові обмеження в соціальних мережах, щоб запобігти надмірному їх використанню, установити обмеження на розміри ставок у онлайн-казино для безпечної гри, і навіть завантажити додатки, призначені для забезпечення нашої безпеки.

Найновіша пропозиція Apple на цьому ринку — це мітки Air Tags, які повідомляють нам про ризик забути або втратити цінний предмет, як-от пристрій Apple або багаж. Вони досить малі й помістяться на зв'язці для ключів, але при цьому можуть активувати попередження, як тільки ми відійдемо від заданого елементу. Якщо ви, все ж, утратите цінний предмет, то зможете скористатися додатком «Find My», щоби швидко його знайти.

Air Tags можуть використовувати новітні технології, але вони вас не розорять, адже їх очікувана вартість складає близько 50 доларів США.

iMac із M1

Чіп Apple M1 дійсно змінює правила гри з його рекордною продуктивністю процесора. Споживачі просто ошаленіли від MacBook Air M1 після його випуску в кінці 2020 року. Маючи в руках таку технологію, слід припустити, що Apple буде пропонувати модернізовані М1-версії й інших моделей — і iMac буде наступним.

Компанія випустила новий iMac тільки в серпні, але його М1-версія повинна мати набагато вищу продуктивність і «мову дизайну iPad Pro». Він вийде вслід за М1-версіями Air і Pro та обіцяє залишити всіх конкурентів позаду завдяки своїй винятковій потужності.

AirPods X/ 3

Випуск нової версії популярних навушників Airpods X було відкладено на деякий час у зв'язку з початком пандемії Covid-19 у березні. У той час як деякі люди розуміють, що X — це новий варіант бренду Airpods Studio, інші вважають, що це означає третє покоління бездротових навушників, або скорочено Airpods 3.

Хоча Apple випустила AirPods Max у грудні 2020 року, вони вважаються непов'язаним продуктом, який має загальний брендинг із оригінальними AirPods. Справжньою новинкою обіцяють стати Airpods 3, які планують випустити на ринок навесні 2021 року. Вони запропонують чіткішу якість звуку, але без активного шумоприглушення, тому Apple буде продавати їх за нижчою ціною. Це може відкрити доступ до популярних аксесуарів для більш широкої аудиторії користувачів, що вже давно планувалося.

Apple TV 6

Довгоочікуване оновлення Apple TV 4K має з'явитися на ринку на початку 2021 року — Apple TV 6 із потужнішим процесором і великим об'ємом пам'яті буде відповідати стандартній схемі компанії: випускати оновлення приблизно кожні три роки.

У новій версії не проводитиметься капітальний ремонт, вона буде відповідати високим вимогам щодо тих же функцій, що і в 2017 році, тільки з більшою потужністю. У нього також можуть бути деякі корисні додатки для ґеймерів, як-от потенційний обсяг сховища 128 Гб, хоча це напевно буде коштувати набагато більше, ніж модель на 64 Гб.

Оскільки версія 2017 року продавалася за ціною від 179 до 199 доларів, можна припустити, що вона не стане набагато дорожчою, що робить її відносно дешевим способом впровадити у свій дім частинку новітніх технологій від Apple.

Apple Glasses

Серед шанувальників Apple багато суперечок — коли саме випустять окуляри Apple Glasses? Ходять чутки, що це станеться у 2023 році, однак деякі експерти стверджують, що роком їх появи стане саме 2021 рік.

Але чого ж нам очікувати? Що ж, для початку на вбудований процесор, тобто ви фактично носитимете комп'ютер на голові. Окуляри будуть синхронізовані з вашим iPhone, тому те, що ви побачите на екрані відобразиться у вашому полі зору. Як наслідок, сучасні функції iPhone будуть набагато більш захоплюючими, особливо такі, як Look Around — інструмент Maps, який дозволяє вам бачити околиці певного місця в 3D. Ходять навіть чутки, що окуляри можуть допомогти вам бачити в темряві, але на момент написання статті це було лише припущенням.

Спекуляції також пов'язані і з ціною окулярів. Багато хто порівнює їх із Hololens 2, які вартують шалених 3500 доларів США, проте важливо пам'ятати, що окуляри Apple Glasses будуть набагато простішими й вимагатимуть менше деталей завдяки їх взаємодії з iPhone. Ціна близько 500 доларів США плюс вартість самих лінз виглядає досить реалістично.


Коментарі:
Більше новин по темі: