Збірна України в драматичному поєдинку перемогла Боснію і Герцеговину у плей-оф відбору Євро - 2024

• Спорт
  • 670
  • 0

Збірна України з рахунком 2:1 здобула вольову перемогу над Боснією і Герцеговиною у півфіналі плей-оф відбору на чемпіонат Європи з футболу 2024 року.

Перший тайм був небагатий на моменти — команди не завдали жодного удару в площину воріт, пише NV.

На 56-й хвилині Боснія і Герцеговині вдалося відкрити рахунок — Дедіч прострілив, а Матвієнко переправив м’яч у свої ворота.

На 77-й хвилині Мудрик непогано пробив здалеку, проте з його ударом впорався голкіпер. Через кілька хвилин боснійці відповіли ударом П’яніча з близької відстані, але врятував Лунін.

Україна зрівняла рахунок на 85-й хвилині. Мудрик віддав діагональну передачу на Коноплю, який прострілив на Яремчука, а той у дотик відправив м’яч у сітку.

Минуло всього три хвилини як Довбик вивів Україну вперед. Яремчук навісив з лівого флангу, а Артем головою пробив точно в ціль.

У фіналі плей-оф за путівку на Євро-2024 Україна зіграє із Ісландією. Матч відбудеться 26 березня

Боснія і Герцеговина — Україна 1:2
Голи: Матвієнко, 57 (авт) — Яремчук, 85, Довбик, 88