Шанси чернівецької «Буковини» на підвищення в класі стали ще нижчими

ВПЕРЕД, "БУКОВИНО"? /

Нестабільна фінансова ситуація та зміна головного тренера не додають чернівецькій «Буковині» шансів на те, аби вже у поточному сезоні претендувати на вихід до Першої ліги.

Клуб з Чернівців переживає не найкращі часи, і головною проблемою, яка переслідує переважну більшість українських футбольних команд, для «Буковини» є недостатнє фінансування. Відсутність грошей на якісну підготовку та комплектацію складу виражається і у відсутності стабільних результатів. У підсумку «Буковина» завершила першу частину сезону в Групі «А» Другої української ліги лише на 7-й сходинці в таблиці, відстаючи від другої позиції, що дає право зіграти наступної кампанії в Першій лізі, аж на 13 очок.

У подальший прогрес чернівецької команди наразі не вірять ані футбольні експерти, ані аналітики з беттинг-сфери. Зокрема в лінії компанії Pin-up, шанси «Буковини» на підвищення в класі вже за підсумками поточного сезону оцінено лише 2%, і це показник, що нижчий не тільки за шанси шести колективів, які випереджають «буковинців» у турнірній таблиці, але і за шанси ще двох команд, які наразі розташувалися сходинками нижче.

Здавалося б, позитивною новиною для «Буковини» мала б стати звістка про те, що клуб з Чернівців одним із перших в Україні запустив можливість підтримки клубу на платформі «Патреон».

Як повідомляє сайт BetON, де завжди можна дізнатися свіжі новини зі світу українського футболу, практику додаткового фінансування клубу «фанатами-патронами» чернівецький клуб освоїв лише другим в країні після львівських «Карпат». І перші «фінансові ластівки» вже полетіли в бік клубного бюджету «Буковини» від небайдужих фанатів та просто людей, що співчувають клубу з багатою історією.

Але спонсорських коштів, як виявилося, все одно недостатньо для стабільного прогресу команди, і як підсумок того, що на клуб все ще чекає непросте майбутнє, несподівано сталася тренерська відставка у «Буковині» посеред зимової паузи. Степан Маковійчук, який очолював команду з вересня 2019-го року, вирішив залишити клуб і спробувати сили в іншому місці. Чернівецька ж команда, за словами президента клубу Вадима Зайця, втратила «перспективного спеціаліста».

Відхід головного тренера точно не піде на користь команді в другій частині сезону, і повністю відповідає негативним очікуванням від виступу «Буковини» з боку експертів. Перший офіційний матч календарного року під керівництвом нового наставника команда проведе вже 19 березня. Суперником чернівецької дружини буде столична «Оболонь-2», яка поступається «буковинцям» двома очками та двома сходинками в турнірній таблиці дивізіону.


Коментарі:
Більше новин по темі: