Переможний березень для футбольної «Буковини»

ТАК ТРИМАТИ! /

Футбольний клуб «Буковина» з Чернівців дуже вдало розпочав другу частину сезону 2020/21.

Підопічні Євгена Коваленка, який лише взимку очолив чернівецький колектив, зіграли вже два матчі в рамках Другої ліги в березні, і в обох цих поєдинках святкували перемогу – спочатку над «Оболонню-2» (1:0), а потім над «Рубіконом» (3:1). І особливої ваги цим успіхам додає той факт, що обох було досягнуто на виїзді.

«Буковина», хоч і випереджала обох останніх суперників в турнірній таблиці сезону, але явним фаворитом матчів не була. Про це свідчили котирування беттинг-компаній, де можна було переконатися, що шанси підопічних Коваленка оцінювалися десь приблизно на рівні 40-45% як в матчі з «Пивоварами», так і з «Рубіконом». Втім, як бачимо, команда проявила найкращі свої якості і на подив експертам зуміла здобути максимум очок, що відзначив і сам головний тренер, заявивши, що йому про такий дебют можна було лише мріяти!

Дві перемоги поспіль дозволили «Буковині» закріпитися в Топ-7 команд свого дивізіону і трохи наблизитися до лідерів ліги – «Ужгороду» та «Диназу», які наразі випереджають чернівецьку команду на 8 очок кожна. Втім, про реальну боротьбу за вихід в Першу лігу підопічним Євгена Коваленка поки що думати зарано. І все ж експерти все ще досить стримано ставляться до шансів команди посісти одне з перших двох місць в підсумковій таблиці. Якщо конвертувати коефіцієнти, які аналітики пропонують на вихід «Буковини» до другого за силою дивізіону України, у проценти, то наразі шанси команди з Чернівців рівні приблизно 15-18%. Але це вже більше, аніж було перед зимовою паузою.

Відзначимо, що свій наступний матч в Другій лізі «Буковина» зіграє вже вдома – проти одного з лідерів турнірної таблиці «Диназу». Матч відбудеться 27 березня, і в разі перемоги підопічних Євгена Коваленка та продовження їхньої березневої серії успіхів, експертам знову доведеться суттєво переглянути своє бачення турнірних перспектив команди в поточному сезоні.


Коментарі:
Більше новин по темі: