Одна срібна та дві бронзові медалі: буковинські спортсмени відзначились на чемпіонаті Європи з кікбоксингу

Одну срібну та дві бронзові медалі завоювали буковинські спортсмени на чемпіонаті Європи 2023 року з кікбоксингу WAKO. Змагання серед дітей, кадетів та юніорів проходили з 25 серпня по 3 вересня у місті Стамбул (Туреччина).

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

У чемпіонаті Європи взяли участь 1515 учасників із 38 країн. Українська збірна посіла 6-те загальнокомандне місце.

До її складу ввійшли троє юних спортсменів Чернівецької області, вихованці Кіцманської ДЮКСШ, яких тренує Сергій Хрептун:

- Філіпчук Ангеліна виборола срібло у ваговій категорії 56 кг (розділ Лоу-кік).

- Руснак Андрій завоював бронзову медаль у ваговій категорії 54 кг (розділ Лоу-кік).

- Руснак Сергій отримав бронзову медаль у ваговій категорії 57кг (розділ Лоу-кік).