Кікбоксери з Чернівецької області виграли золото та бронзу на Кубку Європи

Кікбоксери з Чернівецької виграли золото та бронзу на Кубку Європи в Хорватії. Це вихованці Кіцманської дитячо-юнацької спортивної школи.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Кіцманської громади, пише Суспільне.

Спортсменка Ангеліна Філіпчук з Давидівців здобула дострокову перемогу у фіналі над суперницею з Угорщини й отримала золото. У попередньому поєдинку вона перемогла спортсменку із Сербії.

Андрій Руснак з Киселева став бронзовим призером Кубку Європи — у півфіналі він поступився супернику з Італії. Хлопець займається кікбоксингом вісім років, є бронзовим призером Чемпіонату світу та дев'ятиразовим чемпіоном України.

Спортсмени з Чернівецької області виступали в розділі лоу-кік. За правилами, у цьому розділі змагань можуть бути атаковані обличчя і лоб, корпус спереду і збоку, зовнішня, внутрішня і тильна сторона стегна, а також ступня — тільки рівень щиколотки для підсічки.

Кубок Європи відбувався 10-12 лютого в місті Карловац. У змаганнях взяли участь 32 країни, майже три тисячі кікбоксерів та понад 200 команд.

Україна посіла 7 місце в загальному рейтингу.