Кейн урятував Англію! ДР Конго була за крок від найбільшої сенсації ЧС-2026
Збірна Англії пробилася до наступного раунду Чемпіонату світу з футболу 2026 року, здобувши непросту перемогу над непоступливою командою ДР Конго в рамках 1/16 фіналу. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь європейців.
Збірна Англії ледь не стала автором головної сенсації плей-оф чемпіонату світу-2026, однак у вирішальний момент команду Томаса Тухеля врятував капітан Гаррі Кейн. Англійці здобули непросту перемогу над ДР Конго з рахунком 2:1 і вийшли до 1/8 фіналу мундіалю.
Початок зустрічі став холодним душем для фаворита. Уже на 7-й хвилині Браян Сіпенга скористався помилкою оборони англійців і вивів африканську команду вперед. Після цього ДР Конго грамотно оборонялася, а воротар Ліонель Мпасі раз за разом рятував свої ворота після ударів Гаррі Кейна, Маркуса Рашфорда та Джуда Беллінгема. До перерви Англія так і не змогла зрівняти рахунок.
Після відпочинку британці значно додали в тиску. Переломним стало рішення Томаса Тухеля випустити Ентоні Гордона, який пожвавив гру на фланзі. Саме після його навісу на 75-й хвилині Гаррі Кейн головою відновив рівновагу.

Коли матч уже наближався до овертайму, капітан англійців знову взяв ініціативу на себе. На 86-й хвилині Кейн завдав потужного удару здалеку, не залишивши шансів воротарю ДР Конго, і приніс своїй команді надважку перемогу – 2:1. Цей дубль дозволив нападнику піднятися ще вище в списку найкращих бомбардирів в історії чемпіонатів світу.
Попри поразку, збірна ДР Конго залишила дуже приємне враження. Африканська команда провела історичний турнір, уперше вийшла до стадії плей-оф чемпіонату світу та була за кілька хвилин від гучної сенсації проти одного з головних фаворитів.
У 1/8 фіналу Англія зустрінеться зі збірною Мексики, яка раніше впевнено обіграла Еквадор (2:0). Поєдинок відбудеться 6 липня о 03:00 за київським часом на легендарному стадіоні «Ацтека» в Мехіко.
ЧС-2026. Плей-оф
1/16 фіналу
Англія – ДР Конго – 2:1
Голи: Кейн, 75, 86 – Сіпенга, 7.
-
США вистояли в меншості та вийшли до 1/8 фіналу ЧС-2026 -
Неймовірна драма в Сіетлі: Бельгія відіграла два м'ячі й вибила Сенегал із ЧС-2026 -
Новачок УПЛ не зупиняється: «Буковина» орендувала двох віце-чемпіонів України. Всі новачки на цей час -
Господарі не зупиняються: Мексика впевнено обіграла Еквадор і вийшла до 1/8 фіналу ЧС-2026 -
Мбаппе оформив дубль: Франція впевнено вибила Швецію з мундіалю -
Драма в Далласі: Норвегія вирвала перемогу над Кот-д'Івуаром у божевільному матчі ЧС
