Депутат Чернівецької облради Володимир Мороз став чемпіоном Європи з жиму лежачи серед ветеранів у ваговій категорії до 59 кг

Чергове спортивне досягнення депутата Чернівецької обласної ради Володимира Мороза. Він здобув титул чемпіона Європи з жиму лежачи серед ветеранів у ваговій категорії до 59 кг.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, Чемпіонат Європи з пауерліфтингу проходив у французькому місті Бордо. У змаганнях континентальної першості взяли участь 19 українських атлетів.

Абсолютно всі спортсмени повернулись додому з медалями! На рахунку національної збірної 12 золотих, 4 срібних та 3 бронзових нагороди.

Пишаємось такими здобутками і дякуємо Володимиру Васильовичу за те, що прославляє Україну на міжнародній спортивній арені!