Буковинець Віталій Швець здобув срібну медаль у Чемпіонаті України з боксу серед молоді

Буковинець Віталій Швець здобув срібну медаль у Чемпіонаті України з боксу серед молоді. Чемпіонат відбувався у Львові з 12-18 грудня.

У турнірі взяли участь майже 200 молодих боксерів з усіх куточків України. В межах цих змагань відібрали кращих представників для формування збірної, яка братиме участь у чемпіонатах Європи та світу.

Віталій Швець виступав в ваговій категоріі 86 кг. В першому бою він достроково переміг боксера з Полтави, в другому одноголосно переміг боксера з Київщини, однак у фінальному поєдинку, на жаль, поступився боксеру з Дніпра.

На цих змаганнях Віталій виконав норматив майстра спорту України з боксу.

Тренується буковинець в спортивному клубі Колізей-Машзавод під керівництвом тренерів Олександра Погодіна, Едуарда Погодіна та Вадима Гойтенюка.