Буковинець Іван Курелару втретє став призером чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих

• Спорт
  • 1468
  • 0

Чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих об'єднав 561 спортсмена із 54 країн світу. Змагання проходили в Тарані (Албанія), з 20 по 25 серпня 2023 року.

Збірну України представляли 29 спортсменів (16 серед молоді та 13 серед дорослих). В складі національної збірної виступив буковинський спортсмен - Іван Курелару, який здобув для України бронзу у ваговій категорії до 70,3 кг.

Іван тренується під керівництвом Ігоря Наконечного. Тренера, який виховав не одне покоління чемпіонів.

Як зазначив БукІнфо президент Чернівецької обласної Федерації змішаних єдиноборств ММА України В'ячеслав Чорней, серед дорослої збірної завойована лише єдина медаль і цю медаль виборов Іван Курелару.