Завдяки співпраці з містом-побратимом Дюссельдорфом (Німеччина), Чернівці отримали для “Водоканалу” і “Теплокомуненерго” вживані авто аварійно-диспетчерських служб - Сергій Бостан

У цей складний для нашої країни час працюємо з нашими міжнародними партнерами не лише над гуманітарною допомогою у вигляді продовольства і предметів першої необхідності, облаштуванні вимушено переміщених осіб, але й над постачанням комунальної техніки та громадського транспорту.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук директор Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міськради Сергій Бостан, завдяки співпраці між Чернівцями та нашим містом-побратимом Дюссельдорф (Німеччина (принагідно дякуємо міському голові Stephan Keller та його команді), вдалось отримати для наших міських комунальних підприємств “Водоканал” і “Теплокомуненерго” раніше вживані транспортні засоби аварійно-диспетчерських служб марок “Volkswagen” та “Mercedes”, які вони зможуть використовувати у своїй щоденній роботі.

За словами Сергія Бостана, вже досягнуто попередніх домовленостей з іншими нашими міжнародними партнерами про постачання окремих одиниць громадського транспорту. В умовах, коли населення міста значно збільшилось, навантаження на комунальну інфраструктуру значно зростає. Тому надзвичайно важливо використовувати всі наявні можливості для її покращення.

Дякуємо нашим друзям, що залишаються поруч і оперативно відгукуються на потреби нашого міста. Спільними зусиллями!!!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації