Водоканал закликав чернівчан зробити запаси технічної та питної води на наступний тиждень: "У нашій країні війна, маємо бути готовими до можливих форс-мажорів»

Чернівчан закликають зробити запаси технічної та питної води. Наступного тижня в місті можливі планові відключення водопостачання.

Про це повідомляє С4 із посиланням на Facebook-сторінку «Чернівціводоканалу».

«Відключення електроенергії та стрибки напруги в енергосистемі мають наслідки для складної системи водопостачання Чернівців. Вимкнення світла призводять до раптової зупинки насосів і, як наслідок, виникнення гідроударів, що спричиняють пориви та чинять шкоду електрообладнанню», — йдеться в дописі комунального підприємства.

У Водоканалі зазначають, що днями відбувся серйозний збій в енергосистемі з витоком на магістральному водогоні. Проблему тимчасово усунули, однак вона потребує ремонту головної гілки водогону.

«Будь ласка, поставтесь до цього оголошення серйозно. Так само як у кожній оселі зараз є заряджені павербанки, так мають бути й запаси води. У нашій країні війна, і ми повинні бути готовими до всіх можливих форс-мажорів», — додають у підприємстві.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації