У Чернівецькій області 10 тисяч переселенців очікують на виплати від держави. Затримка триває два місяці

У Чернівецькій області 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб очікують на виплати від держави. Їх затримують на два місяці.

Про це Суспільному сказала заступниця директора міського департаменту соціальної політики Валентина Гаєвська.

Загалом допомога призначена майже 18 тисячам людей на загальну суму 125 мільйонів 600 тисяч. Це виплати за березень та квітень. За словами Гаєвської, гроші за два місяці переселенці отримають до кінця травня.

З 1 травня виплати отримуватимуть люди, котрі приїхали з міст, де ведуться бойові дії та у яких зруйновано чи непридатне для проживання житло.

Де отримати статус

Це можна зробити у ЦНАПі на вулиці Героїв Майдану, 7. Працівники ЦНАПу приймають заяви у Садгорі на вулиці Підкови, 2, а також на вулиці Руській, 251 у приміщення "Житлосервісу". Також документи можна подати в приймальні департаменту соцполітики на вулиці Героїв Майдану, 176.

Що відомо

  • У Чернівцях люди з інших регіонів можуть отримати компенсацію на проживання. Дітям та людям з інвалідністю виплачуватимуть три тисячі гривень, дорослим – дві. Аби отримати компенсацію, потрібно отримати статус внутрішньо переміщеної особи, подати заяву на призначення щомісячної виплати за проживання та відкрити рахунок у банку. Це державна програма, яку запровадив уряд.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації