У Чернівцях з 1 липня може подорожчати водопостачання: яким буде новий тариф

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила нові тарифи на воду. Зростання вартості водопостачання може стосуватися і чернівчан.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання регулятора 29 червня, пише С4 з посиланням на «Укрінформ».

Зокрема, нові тарифи встановили загалом для 33 водоканалів та АТ «Укрзалізниця». Середньозважене зростання склало 32%. У цьому переліку є й КП «Чернівціводоканал».

«На відкритому засіданні комісії схвалено проєкти постанов, які передбачають встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2023 рік. Після їх схвалення, розрахунки тарифів були актуалізовані», – зазначив директор департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Артем Чумак.

За його словами, у нових тарифах врахована компенсація вартості електричної енергії з початку 2023 року, що вплинуло на зростання. Середньозважене зростання склало 32%, по деяких підприємствам – вище середнього.

Таким підприємствам пропонується встановити тарифи двома етапами. На першому (з 1 липня до 31 серпня 2023 року) на зміну тарифів вплинуть такі чинники як: збільшення вартості електроенергії; зростання вартості реагентів; зміна обсягів реалізації. На другому (з 1 вересня 2023 року): зміна оплати праці; актуалізація витрат для виконання зобов’язань за кредитними угодами з міжнародними фінансовими організаціями.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні з 1 червня подорожчала електроенергія.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації