У Чернівцях стартував опалювальний сезон: чи все йде добре?

Станом на 16:00 7 листопада, вже 77 котелень (в тому числі чотири великі) подають тепло до квартир чернівчан. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

"Процес подачі теплоносія до кінцевого споживача досить тривалий і в окремих локаціях може тривати протягом. Адже не всі управителі будинків готові приймати теплоносій", - йдеться у повідомленні Ратуші.

Якщо в окремій квартирі/кімнаті батареї холодні - варто звертатися до свого управителя для спуску повітря з системи.

"Зранку оновимо інформацію про кількість котелень. І, якщо, будуть якісь проблемні локації - також повідомимо, - додали у міськраді.

Як повідомляє МБ, на сьогоднішній пресконференції директор міського комунального підприємства "Чернівцітеплокомуненерго" Ігор Ніколенко розповів про ймовірні проблеми з вчасною подачею теплоносія до квартир.

"Хочу зазначити, що відповідно до законодавства є також зона відповідальності споживачів. Відповідно до закону України про житлово-комунальні послуги споживачі укладають договори на обслуговування внутрішньо-будинкової системи з управляючими компаніями, тому ці підприємства мали виконати роботи з підготовки до опалювального сезону.

Є незначні проблеми щодо готовності житлового фонду до зими. У ряді будинків не відкрита запірна арматура і ми поки що не можемо запустити туди теплоносії. Це ми бачимо безпосередньо по розходу теплового лічильника, того що обсяг теплової енергії, який через нього проходить в опалювальний сезон значно більший, тому ряд будинків не відкриті. Цю інформацію ми вже надали управлінським компаніям, і вони опрацьовують це питання", - каже директор.

В такому випадку управлінські компанії повинні вирішити проблему.

"Якщо внутрішньобудинкова система заповітряна, то тоді не буде нормальної циркуляції теплоносія. Управлінські компанії повинні оперативно відреагувати на скарги споживача вийти на дальні житлові будинки і спустити повітря, що забезпечить нормальну циркуляцію внутрішньобудинкової системи", - зазначає І. Ніколенко.

Директор розповідає, щоб у кожній оселі міста було тепло може знадобитись до доби.

"Нагрівання теплоносія здійснюється поступово, тобто якщо ми беремо великі котельні, то до +30 градусів вона нагріється впродовж години-двох. Це означає, що температура зараз хімпідготовленої води становить +5 градусів. В залежності від температури навколишнього середовища в нас є температурний графік, якої температури ми маємо подати теплоносії. Щоб нам вийти на рівень +30 градусів у котлі, потрібно близько 1-2 годин. В залежності від мікрорайону, щоб прогрілися всі опалювальні прилади, це може зайняти до доби", - говорить директор "Чернівцітеплокомуненерго".

Ніколенко також зазначає, що населення заборгувало підприємству майже 50 мільйонів гривень, що може вплинути на роботу "Чернівцітеплокомуненерго".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації