У Чернівцях почали відключати від світла боржників. Найбільші з них мають борги по 50-70 тисяч гривень і живуть у приватних особняках

Сьогодні АТ “Чернівціобленерго” розпочав роботу з обмеження споживання за борги мешканців міста Чернівці.

Станом на ранок понеділка, 29 січня, було заплановано відключити 38 абонентів із заборгованістю. Проте в останній момент п’ятеро споживачів розрахувалися з боргами, тож в роботі залишається список на 33 домогосподарства – за ними сьогодні працюємо, йдеться у повідомленні пресцентру АТ "Чернівціобленерго".

Що цікаво: серед абонентів у списках на сьогодні найбільші суми боргу становлять: 71,7 тис грн, 50,4 тис грн, 43 тисячі гривень, які назбирали здебільшого мешканці приватних особняків. Хоча серед боржників також є і квартири у багатоповерхівках.

Щодо загальних списків заборгованостей по місту Чернівці – наразі йдеться лише про найбільші суми. Отже, станом на 1 січня 2024 року енергопостачальна компанія ТОВ ЧОЕК сформовала початкові списки боржників з найбільшими сумами по місту – 417 абонентів на суму 7 млн 239 тис грн.

Зауважимо, що до початку кампанії з відключення споживачів у Чернівцях, після попереджень про можливе відключення 48 споживачів міста погасили свою заборгованість на загальну суму 900 тис грн, – отже їх відкликали зі списків, тож цих споживачів відключати не будемо.

На завтра, 30 січня у Чернівцях заплановано відключити за борги 31 споживача. Найбільші борги у списках на відключення на вівторок становлять – 85,7 тис грн, 56,2 тис грн, 33,8 тис гривень.

Обленерго нагадує, що виконує лише технічну роботу та здійснює відключення домогосподарства за запитом від енергопостачальної компанії. Але формує списки боржників на відключення – ТОВ ЧОЕК.

Щодо нарахувань, оплати і боргів за спожиту електроенергію звертайтеся до ТОВ ЧОЕК – м. Чернівці, вул. П. Целана, 6. Call-центр компанії (0372) 5-8888-5.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації