У Чернівцях керівники теплопостачальних підприємств з усієї України обговорили підготовку до опалювального сезону в час війни

«Підготовка до опалювального сезону в умовах воєнного стану» – саме така тема зібрала у Чернівцях керівників теплопостачальних підприємств з усієї України.

Як повідомили у Чернівецькій міській раді, проблеми та виклики нині практично у всіх одинакові: загроза руйнувань інфраструктури з боку рашистів; необхідність мати потужні резервні джерела електропостачання та паливо до них; зменшення кількості робітників, що взимку може бути критичним.

Все це, а ще економічно необґрунтовані тарифи, які не дають підприємствам змоги розвиватися – звучить досить узагальнено і бюрократично. Але за кожним словом насправді стоїть величезний обсяг роботи. Часом невидимої, але критично необхідної, адже зима вже близько.

Протягом конференції обмінювалися досвідом подолання ризиків під час минулого опалювального сезону. Спільними зусиллями змоделювали різні можливі аварійні ситуації, а також напрацювали потенційні шляхи їх розв’язання.

Організувала конференцію у Чернівцях Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго.

Бажаємо всім керівникам теплопостачальних підприємств пройти цей опалювальний сезон з мінімальною кількістю аварійних ситуацій.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації