«Пропозиція» на Житомирщині не дозволила ухвалити завищений тариф на розподіл газу. А як буде на Буковині?

У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулись відкриті обговорення з приводу ухвалення тарифу на розподіл природного газу, зокрема, для Житомирщини. Співзасновник ПП «Пропозиція», Сергій Сухомлин - мер Житомира особисто взяв участь у засіданні, йдеться на сторінці "Пропозиції" у Фейсбук.

АТ «Житомиргаз» у жовтні цього року провів громадські слухання, щоб затвердити тариф у 2,5 рази більший, ніж теперішній. Тоді депутати- пропозиціонери з міської та обласної рад закликали жителів області на пікетування «Житомиргазу», а підприємство намагалось перешкоджати депутатській діяльності, не пустивши народних обранців на слухання, які, до того ж, проходили з порушеннями.

Після цього депутати піднімали питання тарифів на розподіл газу у міській та обласній раді: запрошували представників підприємства, вивчали складові запропонованого тарифу та звертались до органів центральної влади, щоб припинити свавілля газівників.

13 грудня у питанні тарифу на розподіл газу на Житомирщині нарешті поставлено крапку. НКРЕКП дозволило підняти його на 1% замість запропонованих 250%.

«Завдяки резонансу, завдяки позиції депутатів міської та обласної рад, активної громади Житомира та всіх небайдужих, — ми відстояли свою позицію! В НКРЕКП затвердили підняття тарифу на 2 копійки (це менше 1%)! Це важливо! По-перше, для повноцінного виконання підписаного Меморандуму про непідвищення тарифів у цьому опалювальному сезоні, — змін в платіжках за тепло не буде. А по-друге, ті, хто не підключений до централізованого опалення, також виграє — вони не отримають підняття тарифу на розподіл природного газу. Всіх вітаю, це спільна перемога!» – заявив міський голова Сергій Сухомлин після засідання НКРЕКП.

Нагадаємо, 30 вересня співзасновники партії «Пропозиція» – міський голова Житомира Сергій Сухомлин та мер Дніпра Борис Філатов – як заступники голови Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад підписали з центральною владою та Президентом Меморандум про непідвищення рівня тарифів.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації