«Хабарів не беремо. Відкати не вимагаємо». Володимир Урсулян розповів про перші 6 місяців управління «МіськШЕПом» та плани на найближчі роки

Сьогодні у Чернівецькій міській раді відбувся брифінг присвячений звіту за 6 місяців роботи з призначення нового керівника МКП «МіськШЕП» - Володимира Урсуляна.

– Я не публічна людина, але вважаю своїм обов’язком повідомити чернівчанам, що за пів року було зроблено і куди ми рухаємося, – зауважив на початку зустрічі з представниками ЗМІ Володимир Урсулян.

Про облік та економію

Посадовець зазначив, що перед тим як він приступив до роботи на МКП «МіськШЕП» був проведений аудит та виявлено порушень на 8,5 млн грн: «Тож мені потрібно було провести певні дії, щоб у майбутньому не було зловживань та не було порушень. Спершу ми провели тендер і встановили GPS трекери на 69 одиниць транспорту. Так контролюємо рух транспорту і витрати на паливо.

Порівняли чотири місяці роботи з цими трекерами у 2021 році і ці ж місяці минулого року. Нас вразили показники. Кошти, які ми витратили на ці трекери, повернулися нам за пів місяця роботи на економії палива»

  • У перший місяць роботи ми виявили зловживання з паливними талонами на 1400 літрів. Тож звернулися з відповідною заявою до поліції і чекаємо від правоохоронців відповіді, чи буде відкрито кримінальне провадження. Після цього ми повністю відмовилися від паливних талонів і перейшли на електронні картки. Ці картки підв’язуються до автомобіля і водія. Так у системі бачимо хто, коли, де та на скільки заправився. Це все автоматично зводиться з даними з GPS-трекерами. Таким бачимо на скільки заправився водій, і скільки палива витратив транспорт. Так зловживань більше немає, - зазначив Володимир Урсулян.

Спецтранспорт

Керівник МКП «МіськШЕП» розповів, що багато транспортних одиниць перебували у несправному стані. Тож відремонтували асфальтоукладач, каток, грейдер (2 од.), вантажний самоскид Iveco, здійснили капремонт вантажного автомобіля МДК на базі ЗІЛ 2003 р.в., здійснили повірку газових балонів, які працюють під тиском 200 атмосфер та не повірялись із 2017р. і є частиною паливної системи поливомиючих машин. – Увесь наш транспорт проходить технічний огляду у ліцензійному підприємстві і відповідає всім технічним характеристикам, – додав посадовець.

Робочий колектив

Кількість звільнених працівників за власним бажанням, чи у зв’язку із виходом на пенсію за віком складає 31 особу. А кількість прийнятих на роботу людей – 24. Чому я чітко вказую ці цифри? Саме через те, що деякі депутати дозволяли собі говорити, що на підприємстві відбуваються масові звільнення. Зазначу, що цього немає. Є плинність кадрів, яка є всюди і це нормально. Також ми прийняли на роботу двох критично важливих фахівців, яких раніше не було – лаборанта на асфальто-бетонний завод та енергетика, – повідомив Володимир Урсулян.

Зміни дісталися й асфальтобетонного заводу

Очільник МКП «МіськШЕП» поділився, що на асфальтобетонному заводі встановили відеоспостереження для контролю території та в’їздів-виїздів, а також моніторингу процесу виготовлення асфальту. Також відремонтували промислові ваги, здійснили сертифікацію лабораторії й закупили необхідний інструментарій для проведення досліджень.

У червні у нас закінчився овердрафт, який становив 1 млн грн. І що важливо, нам вдалося у перемовинах з банком, збільшити овердрафт до 2 млн грн. Так у підприємства збільшилася кількість обігових коштів, - підкреслив посадовець.

На завершення брифінгу Володимир Урсулян додав: «Хочу особисто від себе додати: Хабарів не беремо. Відкати не вимагаємо. Стараємося все робити чесно!».

У коментарі БукІнфо щодо стратегічних цілей та планів на найближчі два роки, Володимир Урсулян каже: «Зараз основну задачу я бачу у тому, щоб навести порядок з тим, що є. У мене бачення є, як підприємство має розвиватися, але в першу чергу треба розуміти, які цілі реально можемо виконати. Яке бачення через два роки? Я переконаний, що місту потрібне таке підприємство як «МіськШЕП». Якщо його знищити, чи закрити, то приватники будуть домовлятися між собою щодо тендерів, а місту це буде виливатися у копійку. А хорошим арбітром може виступати наше комунальне підприємство, яке виконує дуже багато робіт».

Щодо найбільших труднощів на початку роботи у «МіськШЕПі» керівник зауважує: «Чесно кажучи я десь так й уявляв підприємство. Найбільше мене здивувало те, що на підприємстві не було критично важливих посад. Наприклад те, що посаду енергетика закривав головний механік! Так само діяльність лабораторії заводу без лаборанта! Про яку якість асфальту могла йти мова, якщо його не перевіряв фахівець? Ще одне здивування - у нашому місті є близько 70 мостів і жодного спеціаліста, який би міг за мости відповідати, сказати у якому вони стані і які подальші дії. Наразі це питання із мостами ще не вирішено, як і те, де шукати таких спеціалістів. Ми над цим працюємо, але дуже важко знайти такого спеціаліста».

Щодо преміювання працівників очільник додає, що здійснити преміювання на такому рівні, як хотілося б, поки що складно, так як це залежить від коштів підприємства. Однак такі важливі посади як грейдерист, екскаваторник – преміюються. Оскільки приватні структури пропонують таким спеціалістам високу заробітну плату. Тож «МіськШЕП» мотивує фахівців, щоб вони залишалися працювати на підприємстві.

Альона ЧОРНА, для БукІнфо (с)
Фото авторки


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації