Файнера задовбали. Професор поділився своїми методами протидії з недобросовісними комунальниками

PER ASPERA AD ASTRA!

Задовбали вже всіх нас цими так званими комунальними боргами, шантажуючи й погрожуючи при цьому відключеннями й судовими позовами. Хто задовбав? Шавки наших бариг під дахом різних приватних фірмочок, які вони утворили, розшматувавши під свої шкурні інтереси єдину комунальну службу, яка надавала послуги споживачам конкретних квартир і приватних будинків. І зробили вони це тільки з однією метою: збирати з населення бабло, не надаючи реальних послуг споживачам.

Сплачуючи всі ці комунальні рахунки, ми змушені, врешті-решт, при необхідності, наприклад, замінити вентиль чи прочистити каналізацію, знову платити приватним майстрам. Платимо ми і за так звані послуги бездіяльних самозваних «управлінських компаній», хоча права управляти нашою приватною власністю їм ніхто не передавав; і за утримання прибудинкової території, яка фактично не є нашою власністю, а використовується як прохідні двори, майданчики для вигулювання собак, паркування автомашин, обслуговування приватних фірм, магазинів і ресторанів. На цій території без дозволу міської ради ми не маємо права покласти навіть собачу будку.

І ми обурюємося цілком справедливо, бо віддаємо невідомо кому і за що останні гроші, не купивши необхідні ліки, не замінивши зуби, не лікуючись, а іноді залишаючись без необхідних продуктів харчування.

Так хто ж у цьому винен? Бариги та їхні лакеї, влада? Ні, панове, насамперед ми самі, тому що мовчки байдуже сплачуємо. І в першу чергу сплачує найбільш «заможна» частина суспільства – пенсіонери – цим шлеперам за ненадані і необліковані послуги, не маючи з ними навіть конкретних договорів, передбачених Законом України про ЖКП, по офертних (запропонованих – ред.) рахунках без підписів керівників, бухгалтерів і без печаток. Ці рахунки зовсім не обов’язкові для сплати.

(На кримінальному жаргоні шлепером називають залізничного злодія, що краде речі на вокзалах і в вагонах. – Ред.).

А що вони? Їх навіть злодіями важко назвати. От, уявіть собі, що ви продаєте товар за 100 грн. Беруть. Почали продавати за 200. Платять. Потім зовсім знахабніли й вимагаєте вже 300. Ось тоді вже третина покупців відмовляється платити. Криза? Ні. На таких лохів, що регулярно платять, все це і розраховано, бо якщо навіть половина населення заплатить втричі дорожче, бариги все одно залишаться у надприбутках. Тому до цього часу і не збанкрутували всі ці комунальні шарашки.

Але досить! Платити за комунальні послуги, все ж таки треба. От тільки за реальні якісні послуги, надані конкретним споживачам конкретних квартир. Тож уже не просимо, а вимагаємо: відповідно до Закону про ЖКП, договорів з кожним споживачем, обґрунтування цін, обліку наданих послуг і витрат, звіту перед споживачами за використані кошти. При невиконанні всіх цих законних вимог посилайте їх подалі; а при зазіханні на вашу приватну власність давайте адекватну відсіч, не виключаючи застосування фізичної сили.

Для прикладу наведу свою відповідь холуям Фірташа. Залежно від конкретних умов можете дещо виключити, дещо додати. Але, в цілому, не мовчіть, не давайте себе дурити.

Це теорія. А от вам практика. Прийшло якесь чмо і без пред’явлення необхідних документів лізе в електрощит у вашому під’їзді. Ви йому говорите, що це не його, а ваша приватна власність, на що він не реагує і продовжує свою злочинну роботу по відключенню вашої квартири від електричної енергії. Ви берете палицю і йому по пальцях, та так, щоб він ще довго не міг займатись подібним неподобством. Думаю, що закон на нашій стороні.

Марко ФАЙНЕР, газета “Відродження”, №38, 23.09.2021

P.S.

В.о. директора приватного ТОВ «Чернівцігаззбут»
п. Одайській І.М.

Копія: Комерційному директору АТ Чернівцігаз
п. Голубченко Д.А.

На ваше Повідомлення № 587-Кп-5953-0921 від 30.08.2021 р. (отримано 13.09.2021 р.)

ДОСУДОВЕ ЗАПЕРЕЧЕННЯ

Розглядаю ваше Повідомлення як вимагання, шахрайство і шантаж, що підпадає під відповідальність ст. 189 і ст. 190 Кримінального Кодексу України з таких причин:

1. Між вами (надавач послуг) і мною (споживач) до цього часу не укладений договір про надання послуг згідно ст. 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»;

2. Надавач послуг, замість пред’явити споживачу установлених чинним законодавством про бухгалтерський облік рахунків на оплату послуг та актів здачі-приймання робіт, періодично пересилав поштою папірці у вигляді офертних рахунків, без підписів керівника і бухгалтера та печаток, не обов’язкових для виконання.

3. Я практично не користуюся вашими послугами, так як постійно не проживаю за вказаною адресою, про що можна переконатися опитуванням сусідів та обліком спожитої електрики.

4. Протягом 2018 та 2019 рр. я неодноразово звертався в ПАТ «Чернівцігаз» (т. 549128) з проханням установити в квартирі лічильник спожитого газу, на що після наполегливих звернень і погроз не сплачувати за послуги постачальник прислав бригаду майстрів у гарному гуморі, які заявили, що встановити в моїй квартирі лічильник неможливо. Вважаю таку заяву шахрайством, так як постачальник, знаючи, що я практично не споживаю газ, вирішив отримувати оплату без обліку. Доказом шахрайства є й те, що в цей же час у сусідів поверхами нижче і вище встановлені лічильники без всяких проблем.

5. Щодо посилання на вимоги виконання споживачем Кодексу ГРС, то вважаю це маніпуляціями і шарлатанством, так як згаданий документ внутрішньовідомчого користування компанією і не розповсюджується як обов’язки для виконання громадянами. Нагадую і про те, що Постанова, на яку посилається надавач послуг, видана незаконним (за рішенням суду) органом НКРЕКП.

ВИМАГАЮ:

1. Визнати намальовані постачальником псевдоборги нікчемними у зв’язку з відмовою встановлення ним лічильника газу та порушеннями вимог чинного законодавства;

2. Списати псевдоборги у зв’язку з їхньою необґрунтованістю та нікчемністю.

3. Установити в квартирі прилад обліку спожитого газу в період мого чергового візиту в місто, про що буде повідомлено додатково;

4. Укласти зі споживачем договір про надання послуг відповідно до Закону України про ЖКП.

5. Припинити постачальником погрози і шантаж.

В разі порушення вами прав власності буде надана адекватна відсіч включно з застосуванням фізичної сили. В разі невиконання вами цих вимог буду вимушений звертатися у правоохоронні органи.

Вважаю доцільним нагадати поважним керівникам, що інженерні мережі збудовані працею і коштом трудового народу і є власністю громадян. А я особисто свого часу упередив обвал покриття ГРС поза своїми службовими обов’язками, не отримавши за роботу жодної копійки.

М. Ш. ФАЙНЕР

(с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації