Жителі села Товтри скаржаться редакції БукІнфо, що вони практично цілодобово живуть без світла, а на скарги у Заставні їх просто посилають подалі…

ГОЛОСИ ВІДЧАЮ

Жителі села Товтри скаржаться редакції БукІнфо, що вони практично цілодобово живуть без світла, а на скарги у Заставні їх просто посилають подалі…

Шановна редакція БукІнфо!

Ми - жителі села Товтри Чернівецького району (колишній Заставнівський р-н) Чернівецької області звертаємось до Вас з проханням допомогти нам у вирішенні питання щодо дотримання графіків відключення електроенергії. Всім нам відомо сьогоднішню обстановку у державі і ми всіляко допомагаємо у прискоренні Перемоги, тому що знаємо, тільки у єдності наша сила. Але чомусь чиновники окремих виробничих підрозділів нехтують цим.

Так, працівниками електромережі, на жаль, не можемо визначити чиї повноваження обленерго, Міненерго України чи державна інспекція електронагляду України, дуже часто порушують графіки відключення електроенергії у нашому селі Товтри. За останній тиждень з планового відключення 3 на 3 фактичний графік досягав 1 на 8 або 2 на 8, а поряд у місті Заставна ніхто не відключає світло. Від 16 жовтня 2022 року, коли був перший потужній обстріл рф на енергосистему України, місто Заставну не відключали по сьогоднішній день, їх навіть немає у графіку відключень.

Жителі села вже зверталися до Заставнівського РЕМу по телефону, дзвонити на гарячу лінію, але відповіді не отримали. Дуже прикро, що ніхто не чує нас - електрики немає, мобільного зв'язку немає, а як до прикладу, директору школи визначити, коли повітряна тривога, так як це було 13 грудня 2022 року і сьогодні 16 грудня 2022 року, а як кухарю приготувати обід чи сніданок для діток, коли плити нагріваються за півгодини, а їжа повинна варитися півтора години??? Ми отримуємо електроенергію тільки на 1 годину або 1,5 год. на добу.

13 грудня 2022 року це наболіле питання висловили виконуючому обов'язки Заставнівського РЕМу Андрію Миколайовичу Рудану - відповідь почуєте у відеоролику.

«Графік відключень складено ще у минулому році» - відповів нам А.М.Рудан і вони точно його дотримуються. А тепер питання: їм було відомо про те, що буде війна? 15.12.2022 року ми надали письмове звернення у ПАТ «ЕК Чернівціобленерго», надіслали письмове звернення до Міненерго України та Рибаку І.М. - начальнику Кельменецького РЕМ. Надіємось на позитивне вирішення наших звернень. А ще, звертаємося і до Вас з надією, що може хтось нас почує і нам допоможе.

Заздалегідь дякуємо за співпрацю!!! Відео додаємо.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації