Журналісти знайшли чоловіка, який на автозаправці побив людину, "схожу" на Мунтяна: "Я просто сплутав його з іншим" (ОНОВЛЕНО)

ЗА ЩО ДІСТАЛОСЯ?! /

Невідомий водій легковика на одній із автозаправок напав на людину, схожу на екс-голову Чернівецької облради Івана Мунтяна. У соцмеражах почали активно поширювати відео інциденту, знятого камерою спостереження АЗС.

У мережі з’явився відеозапис нападу ніби-то на колишнього голову Чернівецької обласної ради, депутата облради Івана Мунтяна.

На відео, яке поширив у Фейсбук блогер Михайло Шморгун видно, що інцидент стався на автозаправній станції, коли до чоловіка зовні схожого на Івана Мунтяна підійшов інший чоловік і з усієї сили вдарив того в лице. Від удару чоловік, схожий на Мунтяна схилився на капот свого авто, але бійкою не відповідав. Між ними також відбулася швидка словесна перепалка. Нападник швидко пішов з місця події.

У соцмережах коментують дві можливих причин и інциденту: ніби-то напали через грошові борги, або чоловік, схожий на Мунтяна своїм авто "підрізав" іншу машину.

Відео датоване 30 грудня 2020 року.

Згодом, журналісти відшукали чоловіка, котрий на автозаправці побив людину, "схожу" на екс-голову облради Івана Мунтяна: "Я перед ним вибачився, просто сплутав з іншим чоловіком. Я спочатку не пізнав його, давно не бачив. Він постарів".

Нове відео оприлюднив МБ на каналі в YouTube:


Коментарі:
Більше новин по темі: