Йому можна? Арестович засвітився на пляжі в Тель-Авіві з дружиною та дитиною
Як колишній радник Офісу президента виїхав за кордон, невідомо
Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович засвітив на пляжі у Тель-Авіві. Світлини Олексія оприлюднив телеграм-канал Harley Quinn.

«Викреслюю Арестовича зі списку крашів цього сезону. Це ж треба було таке черево від'їсти. Просто зараз. Пляж у Тель-Авіві. З дружиною та дитиною», – йдеться в повідомленні.
Як колишній радник Офісу президента виїхав за кордон, невідомо. Наразі в Україні діє заборона на виїзд військовозобов'язаним чоловікам. Право на виїзд за кордон, зокрема надається чоловікам, які мають у своїй сім'ї не менше трьох дітей віком до 18 років. Варто зазначити, що згідно з інформацією самого Арестовича у соцмережах, він є батьком трьох дітей (за законом, це дає право виїжджати за межі держави під час воєнного стану). Проте в інтерв'ю він же сам і розповідав, що його старшій дочці Аеліті вже є 18 років.
Нагадаємо, в березні колишній радник Офісу президента засвітився в Римі, незважаючи на військовий стан в Україні та закритий виїзд із країни для чоловіків. В інтерв'ю місцевому виданню колишній радник ОП розповів, як йому подобається Італія та її громадяни, а також поділився смаковими уподобаннями у місцевій кухні. Не забув Арестович під час відрядження про війну в Україні. «Йому подобаються подорожі, тому мріє об'їхати весь світ і не раз. Але каже, що спочатку потрібно виграти війну», – писало видання.
-
Запаранюк може звільнити Атаманюк, яка загнала себе в "глухий кут" у скандалі з ветеранами війни. І ось чому...
-
Експрокурор Хмельниччини Олексій Олійник, який оформив пожиттєву інвалідність і тепер працює простим прокурором відділу, у січні отримав 710 тисяч грн зарплати
-
Суд скасував право на незаконно приватизовані землі лісового господарства у Миговому. Йдеться про земельну ділянку в межах туркомплексу «Мигово» - Шпальта
-
Суддя підвищив собі пенсію до космічної суми: за рік поклав у кишеню майже 3 млн. гривень. Але йому здалося цього мало...
-
У Хотині влаштують гуртожиток за 38 мільйонів по завищених у 2-3 рази цінах - "Наші гроші"
-
Найбільшу пенсію в Україні отримує Сергій Ківалов "Підрахуй": майже 246 тисяч гривень на місяць