Вона популяризує Україну: екснардеп Лещенко прокоментував виступ дружини у Москві

Ексжурналіст, колишній нардеп і член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко через кілька днів мовчання почав виправдовувати свою дружину Анастасію Топольську (також відому як Dj Nastia) за виступ на секс-вечірці в Москві.

Про це Лещенко розповів в інтерв’ю “4 каналу”.

Він зазначив, що підтримує свою дружину, захищає від нападок та не дасть паплюжити її ім’я.

Екснардеп стверджує, що Анастасія Топольська під час свого виступу на секс-вечірці в Москві “підтримала ЛГБТ й інших маргіналізованих меншин у Росії, яких вбиває режим Путіна і Кадирова, і які там вмирають»”.

Також Лещенко заявив, що його дружина популяризує Україну в світі, “через це вона заслуговує на найширшу підтримку українців”.

Як пише видання Букви, раніше повідомлялося, дружина Сергія Лещенко – Анастасія Топольська виступала в Москві 8-9 травня. Вона взяла участь у івенті HOROVOD у московському артцентрі Mutabor. Це підтвердили й організатори заходу.

Раніше повідомлялося, що московський клуб Mutabor, в якому збирається виступити дружина члена наглядової ради “Укрзалізниці” Сергія Лещенка – діджейка Анастасія Топольська (Dj Nastia) пов’язують із бізнесменом, котрий в минулому влаштовував вечірку на честь Володимира Путіна.


Коментарі:
Більше новин по темі: