У Туреччині зі скандалом зірвали концерт буковинки Ані Лорак: українці помстилися зрадниці

У Туреччині скасували концерт буковинки, а нині - російської співачки Ані Лорак, яка планувала виступати у курортній Анталії найближчої суботи, 29 липня. Однак у плани співачки втрутилася українська діаспора Туреччини, яка спільно з українським посольством у країні доклала зусиль, що у підсумку призвели до зриву концерту.

Лорак не дали виступати, враховуючи її проросійську позицію щодо війни в Україні, пише Діалог.

Незважаючи на вторгнення окупаційної армії РФ, уродженка України продовжує жити та працювати у Росії, відмовляючись коментувати воєнні злочини та вбивства цивільного населення з боку російських солдатів. Така поведінка викликала відторгнення українців і "війну" проти неї на всіх рівнях.

Рішення про скасування концерту затвердило керівництво холдингу Kilit Hospitality Group, до складу якої входить мережа готелів Nirvana, а також концертна зала, де і мала виступати співачка.

Інформацію про скасування концерту повідомив український консул в Анталії Олександр Воронін. Продаж квитків уже зупинено, усім, хто купив, кошти повернуть.

За словами українського дипломата, власники холдингу підтримують Україну у війні, також здійснюючи гуманітарну допомогу постраждалим від вторгнення українцям.

Журналісти зазначають, що Лорак втратила серйозні гроші на скасуванні концерту: вартість одного квитка на її шоу становила від 9 000 до 146 000 гривень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації