Справа йде до розстрілу? Нардеп Заремський просить генпрокурора наказати бариг, які розкрадають на Буковині гуманітарку, за умовами воєнного часу

Нардеп Максим Заремський з Буковини просить Генерального прокурора України Ірину Венедіктову “вжити заходів” щодо відповідальності осіб, пов"язаних з торгівлею гуманітарною допомогою у Чернівецькой області, згідно "умов військового часу". Заремський у своєму зверненні, опублікованому на своїй сторінці у Фейсбук, пише, що на даний час на території Чернівецької області “лише офіційно зареєстовано п’ять таких випадків”, про кожен з яких добре відомо в Офісі Генпрокурора.

Однак, Максиму Заремському, який є народним депутатом від "Слуги народу" не вистачає сміливості та духу написати про кого ж йдеться і що це за справи. Зокрема про ті, які висвітлює і документально підтверджує портал БукІнфо. Адже мова йде про афери з гуманітарним вантажем та автомобілями, нитки якої ведуть до найвищих посадових кабінетів у Чернівецькій обласній військовій адмністрації. Обшуки СБУ у цих кабінетах - тому підтвердження. Про це нардеп Заремський мовчить, але буковинці, як кажуть "в курсі" всіх цих подій.

Втім, не будемо занадто суровими до цього нардепа. Врешті, він хоча б про це написав. На відміну від інших народних обранців з Буковини, зокрема нардепки з Чернівців, голови обласного партійного осередку “Слуги народу” Олени Лис. Так само, мав би зреагувати нардеп від бесарабських районів Чернівецької області Валерій Божик. Бо надії на щось путнє від Георгія Мазурашу немає. Він дуже зайнятий написанням нового гімну України та переймається ленд-лізом з президентом США Джо Байденом.

Можливо, БукІнфо помиляється. Тому чекаємо від цих народних депутатів обнадійливих новин…

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації