Репер із Чернівців виступатиме на одній сцені з російськими співаками. Замість Барських і Лободи, які відмовились, - столичні ЗМІ

Українські артисти Макс Барських та Світлана Лобода, яких помітили на афішах фестивалю Summer Fest в Кишиневі (Молдова) з фанатом "русского міра" Валерієм Меладзе, відмовилися від участі. Організатори заходу за місяць до початку замінили їх на іншого українського співака – уродженця Чернівців T-Fest (Кирила Незборецького).

Про це повідомляє Obozrevatel.

В лайн-апі також заявлені зірки, які виступають для російської аудиторії. До речі, на сайті фестивалю Summer Fest є фото Кирила Незборецького серед запрошених артистів поряд з російськими виконавцями, в тому числі Валерієм Меладзе.

Фото із сайту фестивалю “Summer Fest”

Виступи українських знаменитостей Макса Барських і Світлани Лободи мали відбутися 26-27 серпня, тоді ж, коли і концерт Меладзе. За словами Макса Барських, організатори запевнили українців, що виступ Валерія Меладзе не відбудеться, про що буде оголошено одразу після підписання контракту із закордонним артистом, який його замінить.

Однак уже днями зʼясувалося, що Меладзе таки виступить на музичному заході, а з ним і російсько-казахстанський репер The Limba, який ще місяць тому розважав москвичів на концерті. Також в програму свята вписали виступ гурту Би-2, лідер якої назвав росіян "вбивцями" і пообіцяв більше не повертатися в Росію.

Нагадаємо, що раніше Світлана Лобода, як і Макс Барських, запевнила, що не виступатиме на одній сцені з російськими співаками. Однак репер T-Fest виявився менш принциповим і погодився зустрітися з "мовчунами" Меладзе і The Limba.

Нагадаємо, що до повномасштабної війни Кирило Незборецький будував карʼєру в Росії. Разом з тим, у 2022 році він покинув країну-терористку та повернувся додому, де підтримує Україну та засуджує злочини росіян.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації