ПРОДАНА З МИХАЙЛІШИНИМ У РАТУШІ НЕ БУДЕ: ЧЕРНІВЕЦЬКА ТВК ПРИЙНЯЛА СЕНСАЦІЙНЕ РІШЕННЯ

БУМЕРАНГ ЗНАЙШОВ "ГЕРОЇВ" /

Десять депутатів від партій "Рідне місто" та "Команда Михайлішина" не набули чинного депутатського мандату. Замість них Чернівецька міська ТВК ухвалила зареєструвати депутатами наступних у списках цих партій кандидатів.

Про це повідомляє телеканал ТРК "Чернівці"

"Щойно завершилось закрите засідання Чернівецької міської територіальної комісії, під час якого розглядали такі питання порядку денного: складання присяги новими членами комісії та реєстрація новообраних депутатів Чернівецької міської ради від політичних партій "Команда Михайлішина" та "Рідне місто". Після складання присяги члени ТВК прийняли рішення про те, що 10 депутатів від "Рідного міста" та "Команди Михайлішина" не набули чинного депутатського мандату", - повідомляє телеканал.

Причиною неотримання мандату члени ТВК вказують невчасно подані заяви на реєстрацію депутатів.

"У зв’язку з тим, що невчасно буди подані заяви на реєстрацію від "Команди Михайлішина" та "Рідного міста", ми вирішили вважати обраними депутатами та зареєструвати кандидатів наступних по списку партій", - сказала заступниця голови ТВК Ірина Микичук.

"Журнал реєстрації заяв за всіма правилами не був ні прошнурований, ні пронумерований. Ні дати, коли він початий, ні дати, коли він закінчений. На заявах ми не можемо переконатися, що вони дійсно були подані в ці числа. Тобто немає помітки, коли вони були подані і коли вони були прийняті", - додала Ірина Микичук.

На запитання журналістів,чому засідання відбувалось в закритому форматі, пані Ірина зауважила:

"Ну ви ж бачили, що попередні засідання неможливо було проводити в тому форматі, тому що перешкоджання було з усіх боків, образи, погрози, переслідування, приниження, телефони фотографували".

Нагадаємо, Чернівецька міська територіальна виборча комісія у новому складі втретє не змогла ухвалити рішення про реєстрацію новими депутатами міської ради 10-х кандидатів від політичних партій "Рідне місто" і "Команда Михайлішина".

3 лютого голова ТВК Ірина Лютік вирішила перенести засідання комісії на 4 лютого, пояснивши причину перенесення засідання своїм поганим самопочуттям, і у присутності журналістів викликала швидку допомогу.

Після цього ТВК не збиралася на засідання: не було кворуму, а голова комісії була в лікарні.

Фото МБ


Коментарі:
Більше новин по темі: