Працівники чернівецького Машзаводу прийшли на пресконференцію Запаранюка, щоб запитати, хто доводить підприємство до банкрутства

Працівники ТОВ “Чернівецький Машзавод” сьогодні прийшли на пресконференцію начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка, щоб запитати, хто доводить їхнє підприємство до банкрутства і не дає понад 9 місяців людям працювати. А ще вони хочуть запитати очільника області, чому він не виконує своїх публічних обіцянок.

Як повідомляє кореспондентка БукІнфо, Руслан Запаранюк сьогодні в приміщенні культурно-мистецького центру ім. Івана Миколайчука проводить пресконференцію з нагоди річниці свого призначення на посаду.

Нагадаємо, після застосування до ТОВ «Машзавод» санкцій в жовтні 2022 року, підприємство пройшло перевірку Службою Безпеки України у Чернівецькій області. Фактів виявлених порушень з боку ТОВ «Машзавод» не встановлено.

28 січня цього року на своєму брифінгу Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк публічно повідомив громаду Буковини та ЗМІ про прийняття більшістю голосів членів РНБО України рішення про скасування санкцій з Товариства з обмеженою відповідальністю «Машзавод», накладених Указом Президента № 726\2022 від 19.10.2022 року.

Разом з тим до цього часу, з невідомих причин Указ про введення в дію цього рішення РНБО України на офіційному сайті Президента України ще не оприлюднено.

Підприємство входило до складу найкращих платників податків України, є одним з найбільших платників податків в Чернівецькій області. Всі операції підприємства при експорті товарів проходять прискіпливу перевірку ДПС України, Митної служби України, НБУ. З жодним підсанкційним підприємством підприємство не працювало.

Зупинка роботи підприємства призвела до того, що і так в такий не легкий час, більше 300 працівників підприємства та членів їх родин залишилися без засобів для існування. На ТОВ «Машзавод» працюють цілі родини, тому зупинка роботи заводу на сьогодні для них стала катастрофою. Люди доведені до відчаю, перебувають в надзвичайно пригніченому стані…


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації