Подав заяву в поліцію: чернівецький художник Тарас Полатайко заявив, що отримує погрози від невідомих

Відомий художник з Чернівців Тарас Полатайко заявив, що почав отримувати погрози по телефону від невідомих людей. Про це він повідомив у дописі на своїй сторінці у Фейсбук, пише МБ.

За його словами, йому зателефонував анонімний номер телефону. Під час телефонної розмови невідомий чоловічий голос поцікавився, як можна знайти мистецтвознавця Олександра Сушинського.

Окрім того, за словами Полатайка, 4 червня йому зателефонувала невідома жінка, яка представилась журналісткою “Молодого буковинця”.

“Сказала що хоче взяти інтерв’ю, запитала де я знаходжуся і що буде за 15хв. Я почекав годину і пішов. За 1.5 год вона знову подзвонила, вибачилася і запропонувала зустрітися на місці, де я знаходжуся зараз. Зважаючи, що це вечір п’ятниці, я запідозрив щось дивне і запитав її прізвище. Одразу з’явився чоловічий голос, який вперто раз за разом запитував “де Сушинський?”, “скажи нам де Сушинський”, “якщо ти хочеш жити в цьому місті, скажи нам де Сушинський” ітд. В кінці була фраза “ми продовжуєм тебе шукати”. Дзвонили з номера 050 041 7783″, – повідомив Полатайко.

Редакція газети “МБ” офіційно заявила, що її журналісти не телефонували Тарасу Полатайку з приводу інтерв’ю протягом дня 4 червня, і вказаний вами номер телефону їм невідомий.

В коментарі під дописом Тарас Полатайко повідомив, що звернувся з заявою до поліції

Нагадаємо, Олександр Сушинський – мистецтвознавець, автор скандальної публікації “Метафізика акварельної корупції в Буковинському культурному фонді”, яку опублікував місцевий сайт Weche. У цій статті автор розкритикував ситуацію, яка виникла із оголошенням результатів відбору мистецьких проектів у рамках Буковинського культурного фонду.

Як відомо, цей проект створили цього року для підтримки творчих ініціатив, на нього виділили 6 млн грн. Участь у конкурсі взяли 170 митців, з яких переможцями стали менше 40. За словами Сушинського, те, що серед переможців є члени журі, які оцінювали роботи інших, є проявом корупції.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації