Плати податки, або дуй на Мальдіви! - у Москві учасники протесту зірвали концерт Ані Лорак

Увечері 26 червня біля одного з нічних клубів Москви, де був анонсований концерт співачки Ані Лорак, пройшов пікет жителів міста, які вимагали від артистки не ухилятися від сплати податків. В результаті артистка змушена була втекти із закладу, а адміністрація клубу оголосила скасування виступу.

Про це повідомляє Обозреватель з посланням на Telegram-каналі "Світські хроніки". Що цікаво: оскільки Лорак вважають українською співачкою, багато написів на плакатах в руках у мітингувальників були написані українською мовою.

Оскільки Лорак вважають українською співачкою, багато написів на плакатах в руках у мітингувальників були написані українською мовою

"Історія, про яку стало відомо буквально недавно – справжній приклад нахабності та неповаги до країни, в якій заробляєш. За 2019 рік Ані заплатила податків на 165 тисяч рублів. При вартості квитків на концерт, яка доходить до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і суконь за тисячі доларів – це просто смішно", – написали автори публікації.

Також протестувальники звернулися до мерії Москви, яким чином Лорак дозволили виступати перед численною публікою в закритому приміщенні, коли ситуація з коронавірусів в країні і, зокрема, в столиці Росії як і раніше небезпечна.

Українську співачку Ані Лорак, яка, незважаючи на російську агресію проти України, зараз повністю освоїлася в Росії і веде там свою творчу діяльність, запідозрили в несплаті податків. У Держдумі з цього приводу навіть направили запит в Московську прокуратуру.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації