Під столичний кадровий шумок у Чернівцях "Слуги народу" намагаються реанімувати мертвонароджений "імперативний мандат"

Запущено масштабну кампанію внутрішньопартійних політичних чисток. Як ми вже повідомляли, з міської, обласної та районних рад "Слуги народу" вже кілька тижнів намагаються відкликати своїх колег-депутатів. Бо ті, очевидно, що працюють не на окремих місцевих партійних вождів та клани, а на буковинську громаду.

Після того, як народна депутатка Лис не справилася із завданням, яке перед нею поставив відомий київський куратор з буковинським корінням, за процес відкликання взявся голова фракції партії в обласній раді Володимир Жаровський. Стілець під котрим, до слова, недавно теж не на жарт захитався. Цього разу у нього на «підтанцьовці» депутатка та відома активістка Леся Палагнюк.

Олена Лис і Володимир Жаровський затіяли депутатську “чистку” серед колег у міській і обласній радах. Фото з відкритих джерел

Тепер вона бігає, вручаючи повідомлення депутатам, з таким щасливим обличчям, ніби роздає запрошення на весілля.

Але залишається стара ключова проблема - Юліана Єремчук досі перебуває у Німеччині і повертатися звідти не збирається. Намір організувати їй лікарняний, чи навіть вагітність, щоби за її відсутності протягнути рішення політради, у партії відкинули, оскільки воно незаконне. Людина повинна бути фізично присутньою на засіданні. Крапка.

Тепер придумали новий варіант - онлайн присутність відсутньої за допомогою відеозв'язку. Та юристи знову стверджують, що і це рішення є незаконним, а тому легко оскаржується в судах. А це означає черговий фальстарт та ще одну імпотентну потугу.

При цьому ще раз наголошуємо, з буковинцями та чернівчанами, які обирали у ради конкретних людей, а не котів у зелених мішках, і далі ніхто не радиться.

Та з громадською думкою відірвані від народу місцеві “декабристи” на службі в олігархів не рахуються вже давно.

Тож нам всім залишається хіба що сидіти та чекати нової вистави про відкликання і трансляції пані Єремчук телевізором. Ну нічого люди до пуття не здатні зробити. Навіть при хорошій режисурі.

Сергій СТОЛИЧНИЙ, для БукІнфо (с)

ОНОВЛЕНО

«Я їм не подарую свій мандат»: заступник голови Чернівецької облради та керівник фракції «Слуга народу» відповіли на спробу їх відкликання

У Чернівцях виник скандал між депутатами партії "Слуга народу". Ті, хто потрапив до списку на відкликання, вважають це спробою дестабілізації політичної ситуації з боку опонентів та закулісних гравців.

Про це molbuk.ua розповіли перший заступник голови Чернівецької облради від партії "Слуга народу" Микола Гуйтор, депутат Чернівецької міської ради, керівник фракції партії "Слуга народу" Віталій Другановський та Депутат міської ради від партії "Слуга народу" Олексій Просяний.

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор:

– Зараз у країні триває повномасштабна війна, Чернівецька область стала тилом забезпечення. Ми зараз максимально працюємо із ЗСУ, допомагаємо їм, допомагаємо людям із інших областей, діткам, які переселилися у дитячі будинки області. Зараз наша робота спрямована на тилове забезпечення. А що відбувається? Є група людей, яка хоче дестабілізувати ситуацію у міській та обласній радах. Я навіть думаю, що одним із їхніх завдань є змістити міського голову Чернівців та голову Чернівецької обласної ради. Тобто, вони прагнуть влади і зараз за неї ведуть боротьбу. Я піду на ті збори завтра, подивлюся в очі тим людям, але бачу, що їм потрібна лише влада. Та вони повинні розуміти, що мандат нам дали виборці. Тому ми не збираємося дарувати їм свої мандати. Тільки наш виборець може нас їх позбавити.

– Згідно із статутними документами і законами, то завтра буде відбуватися ініціатива відкликання депутатів. Для того, щоби це рішення було прийняте, потрібно, щоби проголосували дві-третіх із присутніх членів партії. Я теж завтра хочу побачити список членів партії, ознайомитися та подивитися, хто ж там буде присутній. Хочу подивитися, що це відбувається.

Депутат Чернівецької міської ради від партії "Слуга народу", керівник фракції Віталій Другановський:

– Вчора мені стало відомо, що мені та низці депутатів прийшло запрошення в офіс. Я вважаю, що під час воєнного стану їм потрібно займатися допомогою та всім тим, у чому є потреба нашого регіону. Бо у мене складається думка, що це є спроба дестабілізації саме тилового регіону. Невже у нас наскільки все добре, що залишилося влаштовувати лише якісь політичні розправи? Знаючи та бачучи, хто був в оточенні нинішнього партійного керівництва, деяких окремих депутатів, я вважаю, що це є спроба дестабілізація тієї влади, яка зараз існує: як міської так і обласної, можливо навіть і нового голови ОВА. Очевидно, це спроба останнього їхнього реваншу, такі собі конвульсії. Таке у мене враження складається.

– Завтра я буду особисто там, обов’язково цей захід не пропущу. Я хочу подивитися, хто це ініціював, що це за люди. Ні для кого не таємниця, хто останні 10 років намагався дестабілізувати політичну ситуацію в регіоні і це ті самі політичні сили. Я ще на початку виборчої компанії заявляв, що є така команда, як "Команда Продана", яка весь час нищила наше місто. Мабуть, це вони разом із своїми підкаблучниками, такими як Богдан Ковалюк, хочуть зараз дестабілізувати роботу міської та обласної рад. Думаю, що саме ці люди за цим стоять. Але точно можу сказати, що я їм не подарую свій мандат. Якщо потрібно буде, то ми доведемо це до відома вищого керівництва партії, а якщо буде необхідність, то й до вищого керівництва країни.

Депутат міської ради від партії "Слуга народу" Олексій Просяний:

– Попередня влада, яка була у нашій області намагається завдати реванш депутатам міської та обласної рад. Я це все дізнався вчора із ЗМІ мені офіційного повідомлення поки не надходило. Я збираюся завтра туди піти і послухати, що вони будуть говорити. Я вважаю, що під час війни займатися боротьбою за владу, не на часі. Але фактично можу сказати, що ті люди, які там зібралися, я не розумію, що то за члени партії та звідки вони взялися. Олена Лис мала б займатися іншими питаннями, а не мандатами. Як голова партії вона повинна згуртовувати людей, а не займатися тим, чим вона зараз займається.

ДОВІДКОВО:

Як повідомляє Чернівецька обласна організація партії «Слуга народу», 20 липня 2022 року о 14 год. за адресою: м. Чернівці, вул. Степана Бандери, 9 відбудуться Збори Чернівецької Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”, на яких буде розглядатися питання про внесення пропозиції щодо відкликання:

  • депутата Берегометської селищної ради Вижницького району Чернівецької області Сергія Гнатюка;
  • депутата Чернівецької обласної ради Миколу Гуйтора;
  • депутата Чернівецької обласної ради Юлію ГрицкуАндрієш;
  • депутата Чернівецької обласної ради Олексія Грушка;
  • депутата Чернівецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Олексія Просяного;
  • депутата Чернівецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Віталія Другановського за “народною ініціативою”.

Повідомляється, що акредитація представників ЗМІ проводиться секретаріатом Чернівецької обласної організації Політичної партії «Слуга народу».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації