Під шумок війни, яка для когось далеко, голова Чернівецької ОВА Осачук і далі займається кадровим беспредєлом

Під шумок війни, яка для когось далеко, голова Чернівецької ОВА Осачук і далі займається кадровим беспределом. Ось свіженьке призначення Бориса Баглея директором комунального закладу “Чернівецький обалсний центр національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавста та екскурсій учнівської молоді”.

Як стало відомо з достовірних джерел, обласна рада буде опротестовувати останні незаконні кадрові призначення. Ми очікуємо на коментар посадовців обласної ради.

Нагадаємо, 12 березня Осачук теж незаконно, користуючись тимчасовоми необмеженими повноваженнями, призначив нового гендиректора Чернівецької обласної лікарні Сергія Бродовського.

«З метою розгортання максимальної спроможности для забезпечення медичної допомоги в умовах війни з російським агресором призначити з 12 березня 2022 року генеральним директором обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня» на період воєнного стану Бродовського Сергія Петровича», — йдеться у документі.

Також цим наказом Осачук припинив повноваження виконувача обов’язків генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Дмитра Домбровського.

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: