На Сокирянщині Василя Козака люди просять не допустити проведення масового розважального заходу на території ТК «Услад»

До міського голови Сокирян Василя Козака звернулись жителі громади з проханням недопущення проведення чергового масового розважального заходу на території ТК «Услад» на березі Дністра. Про це йдеться у повідомленні Сокирянської міської ради у Фейсбук.

До Сокирянської міської ради звертаються жителі громади стосовно розміщення в мережі Інтернет оголошення про проведення 6 серпня 2022 року на території туристичного комплексу «Услад» благодійної вечері із залученням музичних гуртів та проведенням 3D графічного шоу. Громадяни висловлюють невдоволення даним фактом та вимагають вжиття відповідних заходів реагування.
Статтею 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» визначено, що в умовах воєнного стану забороняється проведення масових зібрань та акцій.

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування забороняти проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів.

Сокирянська міська рада засуджує проведення масових розважальних заходів в той час, як захисники України здійснюють оборону незалежності та територіальної цілісності держави, виборюють свободу та бережуть наш спокій ціною власного життя. Наголошуємо, що проведення масових розважальних заходів в умовах воєнного стану є неприпустимим.

З метою забезпечення правопорядку на території громади, Сокирянський міський голова Василь Козак звернувся до начальника Дністровської районної військової адміністрації, начальника Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, начальника відділення поліції №1 (м.Сокиряни) щодо недопущення порушення законодавства України в умовах воєнного стану, - йдеться у повідомленні.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації