Коли з "клепкою" проблема: Поліція вилучила у співака Віктора Павліка спецперепустку, якою він хизувався на закритому Південному мосту

Поліція Києва вилучила у співака Віктора Павліка спецперепустку, яка надає право пересування містом під час дії комендантської години. Артист, проїжджаючи по Південному мосту, який відкритий тільки для спецавто, вихвалявся документом, який нібито подарував своїй дружині.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Дії співака викликали негативну реакцію з боку українців, пише Обозреватель.

"Під час монітору мережі інтернет та засобів масової інформації правоохоронці поліції Києва виявили відео, на якому відомий український співак (Віктор Павлік. – Ред.) їде з жінкою в автомобілі по Південному мосту та демонструє спецперепустку на проїзд у комендантську годину. Під час відпрацювання отриманої інформації правоохоронці поспілкувалися з власником автомобіля та жінкою і вилучили спецперепустку", – повідомили в пресслужбі.

Крім того, правоохоронці нагадали Павліку та його дружині про те, що під час воєнного стану "діє заборона на фіксацію та висвітлення об'єктів стратегічного значення".

Нагадаємо, Катерина Реп'яхова, дружина та концертна директорка українського співака Віктора Павлика, зіткнулася з критикою з боку співвітчизників. Вона опублікувала відео, на якому вони з чоловіком проїжджають Південним мостом у Києві, який було відкрито лише для спецтранспорту.

Артист замовив дружині спеціальну перепустку, яка дає дозвіл на поїздки в комендантську годину. Про це стало відомо з Instagram-акаунту Катерини Реп'яхової.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації