Хто кого дурить, пане Осачук, Або репліка про "волонерське авто"

Мені цікаво, при всій "бла-бла-бла", Осачук спростує чи підтвердить підписаний ним документ про "волонтерський автомобіль"? Якщо документ справжній з роком випуску авто 2022-й, то в чому винні журналісти? Якщо ж голова ОВА припустився помилки в документі з датою випуску авто, чому він не хоче про це зізнаватися, а одразу звинувачує портал БукІнфо в маніпуляціях?

Чому у документі на ввезення цього авто вказаний громадянин Ілюк, а телеканал "чернівецький продан" пише, що це авто завозив Володимир Дорош через "Волонтерський штаб захисту Буковини"?

І нарешті: на фото ви бачите автомобіль, який, як переслав через свого знайомого до БукІнфо фігуруючий в документі Микола Ілюк, він насправді ввіз в Україну (надіслав нам це фото). Автомобіль, за його словами, справді 2002 року випуску, але увага (!) зверніть увагу на його чорний колір, модифікацію і порівняйте з тим авто, яке у себе у Фейсбук продемонстрував Сергій Осачук.

Тобто, навіть якщо припустити, що голова Чернівецької ОВА зробив “механічну” помилку в документі і вказав 2022 рік, замість 2002 року, то і в кольорі він припустився помилки також?! Адже у документі і на фото голови ОВА автомобіль червоного кольору, який, за його словами, потім перефарбували в оливковий для фронту! Нічого собі помилки! Як це може пояснити, пан Осачук?

Автомобіль, який демонструє Сергій Осачук:

Фото Сергія Осачука
Фото Сергія Осачука

А це - автомобіль, який доставив з-за кордону волонтер Микола Ілюк, - людина, який фігурує в документі Сергія Осачука:

Фото надане Миколою Ілюком

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, керівник порталу БукІнфо (с)

Далі буде…


Коментарі:
Більше новин по темі: