Голова ОВА Осачук пролобіював через Чернівецьку митницю ввезення в Україну нового елітного авто, як гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ

НЕ “ШВИДКИМИ” ЄДИНИМИ….

Після висвітлення попередніх численних оборудок обласної влади, зокрема із гуманітарними автомобілями "швидкої допомоги" з Італії, до редакції БукІнфо надходять багаточисленні звернення з приводу теперішньої діяльності Чернівецької ОВА. Зокрема, щодо можливих ознак використання воєнного стану для власного збагачення.

Останній документ, який ми отримали, взагалі шокує.

Виявляється, Сергій Осачук ще у березні цього року, якраз з початком широкомасштабної агресії росії проти України, звернувся до Чернівецької митниці і просив сприяти у ввезенні як гуманітарної допомоги автомобіля 2022 року випуску для… потреб Збройних Сил України!!! Вартість автомобіля такої марки 2022 року складає близько 100 тисяч доларів США!

Пане Осачук, може не треба збирати голів громад, відчуваючи градус незадоволення людей, для своїх недолугих випрадувань і наїздів на журналістів, а просто дати громадськості відповідь на прості запитання:

1. Хто саме і за якими документами отримував автомобіль 2022 року?

2. В яких саме військах воює автомобіль Ford F-250 червоного кольору, з об‘ємом двигуна 6 літрів 2022 року випуску?

3. Який зміст завозити як гуманітарку автомобіль 2022 року, якщо за ці кошти можна придбати як мінінімум 10 потриманих автомобілів?

4. Чому ввозить автомобіль громадянин Микола Ілюк, який є другом сина заступника голови Чернівецької ОВА Дмитра Данищука? І що цей хлопець робить постійно на "Олімпії"?

Отже, шановний Сергію Дмитровичу, був автомобіль чи ні? А якщо не було, то чому ви зверталися з таким проханням? Ну, не вороги ж вам ручку вкладали до рук для підпису.

І нарешті, хто ж підставляє Президента України і дискредитує владу такими діями? Ефімерні "агенти ФСБ", чи все ж той, хто підписує такі листи?!

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: