Бізнесмен з Чернівців, якого Зеленський вважає контрабандистом та позбавив громадянства, подав до суду на президента

Бізнесмен з Чернівців, позбавлений українського громадянства Олександр Єрімічук подав до суду на президента України Володимира Зеленського, Раду національної безпеки та оборони й Службу безпеки України з вимогою скасувати указ президента Володимира Зеленського про введення санкцій.

Президент називає Єрімічука одним з десяти “найбльших контрабандистів України”.

Відповідна інформація оприлюднена у "Судовій владі України", пише МБ.

Єрімічук звернувся до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду, який уповноважений переглядати укази президента України.

Підприємець з Чернівців просить суд визнати протиправним та скасувати Указу президента №140/2021, опублікований 3 квітня 2021 року. У розкладі засідань зазначається, що склад суду, який розглядатиме цю справу, вже призначений. Відповідачем у справі вказаний президент України Володимир Зеленський. Третіми сторонами – РНБО та СБУ.

Нагадаємо, 3 квітня президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 2 квітня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Під санкції потрапили 10 осіб, яких пов'язують з контрабандою. У списку також опинився Єрімічук Олександр Володимирович. Пізніше Зеленський позбавив Єрімічука українського громадянства.

Зазначимо, наприкінці квітня Зеленський ввів у дію другий пакет санкцій проти 13 громадян за контрабанду. Його прийняли на засіданні РНБО 15 квітня.


Коментарі:
Більше новин по темі: