А пика не лусне? Сільрада отримала 30 мільйонів податку з військових і купила «крузак» за 1,9 мільйона

Краснопільська селищна рада (Сумська обл.) 13 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Артмотор» автомобіль за 1,89 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пише видання “Наші гроші”.

До 30 вересня 2023 року в Краснопілля мали поставити новий позашляховик Toyota Land Cruiser Prado Comfort 150 2.755L Wagon A/T 2023 року випуску в кольорі «сірий металік».

Цей автомобіль має фронтальні та бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира, передні та задні захисні шторки, різні системи безпеки, оздоблене комбінованою шкірою мультифункціональне кермо, трьохзонний клімат-контроль, круїз-контроль, підігрів та електрорегулювання передніх сидінь, камеру заднього виду, сенсор освітлення тощо. У салонах комплектація коштує 1,86 млн грн у наявності або 1,91 млн грн під замовлення.

Замовник повідомив у «Прозорро», що закупівля здійснюється згідно звернення № 3/53/2484 від 21.08.2023 р. військової частини Міністерства оборони України відповідно до Програми підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Краснопільської селищної ради в умовах воєнного стану. Та на підставі розпорядження № 421-ОД від 23.08.2023 року Сумської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2023 рік».

За даними джерела «Наших грошей», від початку вторгнення до липня 2023 року Краснопільська селищна рада отримала 30,31 млн грн податку на доходи фізичних осіб з грошових виплат одержаних військовослужбовцями.

Сумською дилером Toyota «Артмотор» володіє киянка Тетяна Акімова, а керує Іван Биков.

До 2022 року співзасновниками фірми були харків’яни Олексій Горбов і Лариса Атапіна, яка була вказана як громадянка Росії. Раніше, до 2019 року фірмою володіли харків’янин Олег Топчій та громадянин Росії Михайло Барабанов, а до 2018 року – харків’янин Олег Топчій, громадянин Росії Олександр Лалаян і харківське ТОВ «Автоарт», яке тоді належало тим же Топчію та Лалаяну. Наразі «Автоарт» переоформлено на Андрія Усачова з Харкова, Ірину Шевченко з Харківщини та Сергія Кудрявцева з Дніпропетровщини. Ці троє також вказані засновниками харківського дилера Toyota ТОВ «Артсіті», що раніше теж належав Лалаяну.

Нагадаємо, у 2019 році «Артсіті» та «Артмотор» розіграли тендер Державної екологічної інспекції України щодо гібридних автомобілів Toyota RAV4 на суму 35,80 млн грн. За даними джерела «Наших грошей», Тетяна Акімова була прописана із Надією Топчій.

Загалом із 2016 року «Артмотор» отримала державних підрядів на суму 38,48 млн грн., йдеться у повідомленні видання “Наші гроші”.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації