Хто і для чого знищує підприємство?! 8 місяців Чернівецький Машзавод під незрозумілими санкціями, а працівники втратили роботу і зарплату: люди у відчаї

8 місяців Чернівецький Машзавод під незрозумілими санкціями, а працівники втратили роботу і зарплату: люди у відчаї та не розуміють позицію обалсної влади

Працівники підприємства Чернівецького ТОВ “Машзавод” в час війни втратили роботу через безпідставні санкції, які знищують флагмана машинобудівної індустрії Західної України. Найбльше людей обурює те, що керівництво області, як не дивно, у цій ситуації ніби страус, ховає голову у пісок, думаючи, що проблем розсмокчеться і зникне сама собою.

БукІнфо неодноразово піднімали цю тему на шпальтах видання. Тепер хочемо процитували листа робітників Машзаводу, які сьогодні звернулися до керівництва країни і області через Телеграм-канал “Хороші Чернівці”.

Пряма мова:

Після застосування до ТОВ «Машзавод» санкцій в жовтні 2022 року, підприємство пройшло перевірку Службою Безпеки України у Чернівецькій області. Фактів виявлених порушень з боку ТОВ «Машзавод» не встановлено.

28 січня цього року на своєму брифінгу Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Запаранюк Р.В. публічно повідомив громаду Буковини та ЗМІ про прийняття більшістю голосів членів РНБО України рішення про скасування санкцій з Товариства з обмеженою відповідальністю «Машзавод», накладених Указом Президента № 726\2022 від 19.10.2022 року.

Разом з тим до цього часу, з невідомих нам причин Ваш Указ про введення в дію цього рішення РНБО України на офіційному сайті Президента України ще не оприлюднено.

Підприємство входило до складу найкращих платників податків України, є одним з найбільших платників податків в Чернівецькій області. Всі операції підприємства при експорті товарів проходять прискіпливу перевірку ДПС України, Митної служби України, НБУ. З жодним підсанкційним підприємством підприємство не працювало.

Зупинка роботи підприємства призвела до того, що і так в такий не легкий час, більше 300 працівників підприємства та членів їх родин залишилися без засобів для існування. На ТОВ «Машзавод» працюють цілі родини, тому зупинка роботи заводу на сьогодні для них стала катастрофою. Люди доведені до відчаю, перебувають в надзвичайно пригніченому стані…


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації