13-річна Попелюшка з Буковини: її били батьки віником по хворій спині за те, що вона просила їсти

Безвідповідальне ставлення батьків та соціальних служб призвело до того, що дівчинка Наталка у свої 13 не вміє читати та писати. Вона має хвору спину і горб, але при цьому, за деякими свідченнями, потерпає від побоїв збоку мачухи.

Про це йдеться у програмі "Говорить уся Україна" на каналі "1+1".

Дівчинка живе в смт Неполоківці Чернівецької області, пише МБ.

Односельчанка Тетяна Боднар розповіла, що дівчинка була зовсім зморена – маленька, бліденька. Вона зайшла до неї на подвір’я і попросила хліб з маслом.

На власному подвір’ї Тетяна побачила ледь живу незнайому дівчинку, а поглянувши на її спину, жінка ледь не втратила мову. Як виявилося, 13-річна Наталка у своїй родині, немов Попелюшка. Її б’ють віником по хворій спині за те, що вона просить їсти.

За словами жінки Тетяни Боднар, Наталка виглядала на 7-8 років.

"У неї були голодні очі. Худенька, маленька, з великим горбом на спині і ребрами, які виступають спереду", - каже Тетяна.

Волонтерка поговорила з батьком, він розповів, що дівчинку виховує один, бо мама її залишила. І жінка взялася допомагати дівчинці. Дитина не знала ні читати, ні писати, навіть не могла сказати власного прізвища та скільки їй років.

Стан Наталки був дуже складний. Тетяна через соцмережі зібрала 300 тисяч гривень на операцію Наталці.

Дівчинку вдало прооперували у лікарні на Буковині і вона знаходиться у лікарні. Але волонтерка переживає, що дівчинці там буде погано, бо над дівчинкою знущається мачуха.

Волонтери хочуть знайти для дівчинки реабілітаційний центр, щоб дівчинка не поверталася додому. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації